Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
HB-BAU Kazimierz Bagnicki· Rytromikrofirma
Wartość umowy
217 582 zł
Umowa zawarta
3 grudnia 2025
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Standard utrzymania dróg30%Termin płatności10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Obidza w sezonie zimowym 2025/2026

Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej w Łącku (Łącko, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Obidza w sezonie zimowym 2025/2026”, wybierając ofertę wykonawcy HB-BAU Kazimierz Bagnicki. Wartość umowy: 217 582 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
217 582 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HB-BAU Kazimierz Bagnicki (Rytro), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 217 582,20 zł (umowę zawarto 3 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail