Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa sieci oświetlenia ulicznego na terenie miasta Bochnia

Zamawiający Gmina Miasta Bochnia (Bochnia, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa sieci oświetlenia ulicznego na terenie miasta Bochnia”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miasta BochniaBochnia, Małopolskie (powiat Bocheński →)opublikowano 3 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 829 356 zł
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIASTA BOCHNIA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851661033

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kazimierza Wielkiego 2

1.4.2.)Miejscowość

Bochnia

1.4.3.)Kod pocztowy

32-700

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.4.7.)Numer telefonu

014 61-49-100

1.4.8.)Numer faksu

014 61-18-399

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@um.bochnia.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bochnia.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6861fddc-37a0-46cd-b646-866697ddee1b

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00572646

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00289639

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa sieci oświetlenia ulicznego na terenie miasta Bochnia

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III - Budowa oświetlenia przy ulicach: Kuczkiewicza, Furdzika, Wilczyńskiego, Dreścika:
1) Zakres nr 2 – budowa sieci oświetlenia ulicznego z zabudową 7 słupów ze źródłem światła LED (Gmina odstępuje od budowy słupa wraz z lampą LED oznaczony w projekcie jako słup nr 2/8).
2) Zakres nr 3 – budowa sieci oświetlenia ulicznego długości 278 m wraz z zabudową 6 słupów ze źródłem światła LED.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: przedmiar robót, dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz projektowane zapisy umowy.

3.9.)Główny kod CPV

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

60 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Piotr Pietrzko wspólnik spółki cywilnej ZELPiG s.c. Piotr Pietrzko, Grzegorz Pietrzko

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Grzegorz Pietrzko wspólnik spółki cywilnej ZELPiG s.c. Piotr Pietrzko, Grzegorz Pietrzko

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9442055787

4.3.3.)Ulica

Mickiewicza 48

4.3.4.)Miejscowość

Skawina

4.3.5.)Kod pocztowy

32-050

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

110246,58 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00365681/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Z przyczyn niezależnych od Wykonawcy tj. wydłużony termin oczekiwania na zamówione oprawy ledowe koniecznym i słusznym jest przedłużenie terminu realizacji umowy.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

§3 ust. 1 pkt 2 umowy otrzymuje brzmienie:
„2) zakończenie wszystkich robót do 21 listopada 2025 roku.”

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

110246,57 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Wypłacona kwota 110 246,57 zł wynika z kosztorysu powykonawczego.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45231400-9Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
829 356 zł
Próbka: 113 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
313 380 zł2 458 219 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 144 839 zł
Źródło próbki
CPV 45231· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
313 380 zł
Mediana
829 356 zł
Górny kwartyl
2 458 219 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Bochnia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bochnia.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45231400-9 (Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.