ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWEJ USŁUGI PRALNICZEJ BIELIZNY SZPITALNEJ BĘDĄCEJ WŁASNOŚCIĄ ZAMAWIAJĄCEGO WRAZ Z WDROŻENIEM RADIOWEGO SYSTEMU DO IDENTYFIKACJI ASORTYMENTU
Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu (Oświęcim, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWEJ USŁUGI PRALNICZEJ BIELIZNY SZPITALNEJ BĘDĄCEJ WŁASNOŚCIĄ…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 597 600 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=170, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
12 wpisów- Ogłoszenie
08 października 2025
Termin ofert: 12 grudnia 2025 09:15Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
13 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
16 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
21 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
28 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
05 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
12 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
18 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
25 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
28 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
03 grudnia 2025
- Wynik: wybrano wykonawcę
28 maja 2026
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W OŚWIĘCIMIU |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000304409 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | WYSOKIE BRZEGI 4 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Oświęcim |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 32-600 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL21A - Oświęcimski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@szpitaloswiecim.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.szpitaloswiecim.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00571719 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-12-03 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00463635 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2025-12-04 09:15 Po zmianie: 2025-12-12 09:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2025-12-04 09:30 Po zmianie: 2025-12-12 09:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-01-02 Po zmianie: 2026-01-10 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.