Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej i szkolnego schroniska młodzieżowego przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach w roku 2026

Zamawiający Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach (Nowiny, Świętokrzyskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej i szkolnego schroniska młodzieżowego…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zespół Szkół Ponadpodstawowych w NowinachNowiny, Świętokrzyskieopublikowano 2 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 262 405 zł
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 292830933

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Gimnazjalna 1

1.4.2.)Miejscowość

Nowiny

1.4.3.)Kod pocztowy

26-052

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariatzsp@nowiny.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://sms-nowiny.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00571442

2.2.)Data ogłoszenia

2025-12-02

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00556861

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-12-04 10:00 Po zmianie: 2025-12-05 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-12-04 10:30 Po zmianie: 2025-12-05 10:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-01-02 Po zmianie: 2026-01-03

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15800000-6Różne produkty spożywcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
262 405 zł
Próbka: 125 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
144 916 zł444 486 zł
Rozstęp międzykwartylowy
299 570 zł
Źródło próbki
CPV 15800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
144 916 zł
Mediana
262 405 zł
Górny kwartyl
444 486 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowiny.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15800000-6 (Różne produkty spożywcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.