Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
298 164 zł
Umowa zawarta
31 października 2025
Okres realizacji
do 17 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 298 164 zł – 609 431 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Okres udzielonej gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w zakresie montażu przeciwpożarowych wyłączników prądu w budynku Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku

Zamawiający Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w zakresie montażu…”, wybierając ofertę wykonawcy Łukasz Łuczkowski. Wartość umowy: 298 164 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Pomorski Urząd Wojewódzki w GdańskuGdańsk, Pomorskieopublikowano 2 grudnia 2025
Wartość umowy
298 164 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Łukasz Łuczkowski (Gdańsk).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 298 164,30 zł (umowę zawarto 31 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 298 164,30 zł do 609 431,49 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 17 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail