Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
861 000 zł
Umowa zawarta
30 października 2025
Okres realizacji
do 30 października 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup usług gwarancyjnych, serwisu i opieki powdrożeniowej oprogramowania ERP na potrzeby PANS w Jarosławiu

Zamawiający Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu (Jarosław, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup usług gwarancyjnych, serwisu i opieki powdrożeniowej oprogramowania ERP na potrzeby…”, wybierając ofertę wykonawcy SIMPLE S.A. Wartość umowy: 861 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
861 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    24 października 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SIMPLE S.A. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 861 000,00 zł (umowę zawarto 30 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

PAŃSTWOWA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH IM. KS. BRONISŁAWA MARKIEWICZA W JAROSŁAWIU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650894385

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stefana Czarnieckiego 16

1.5.2.)Miejscowość

Jarosław

1.5.3.)Kod pocztowy

37-500

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.7.)Numer telefonu

16 624 46 20

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

uczelnia@pansjar.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.pwste.edu.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup usług gwarancyjnych, serwisu i opieki powdrożeniowej oprogramowania ERP na potrzeby PANS w Jarosławiu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-99738014-1ea5-436a-a016-fbbf23c9bf4c

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00568780

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00063152/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Zakup usług gwarancyjnych, serwisu i opieki powdrożeniowej oprogramowania ERP na potrzeby PANS w Jarosławiu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00495777

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn:
a) technicznych o obiektywnym charakterze,
b) związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów
- jeżeli nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP/WR/52/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

694000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1

4.5.3.)Główny kod CPV

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

861000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

861000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

861000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SIMPLE S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

113-00-22-578

7.3.3)Ulica

Bronisława Czecha

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

04-555

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

861000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jarosław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 861 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72260000-5 (Usługi w zakresie oprogramowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SIMPLE S.A. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.