Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 9 częściach9 części
Łączna wartość wybranych ofert
483 077 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1środki higieny dla dzieci
    Wartość umowy
    16 395 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Środki higieny dla dorosłych
    Wartość umowy
    32 086 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Urologiczne wkładki anatomiczne
    Wartość umowy
    3036 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    12 158 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    166 780 zł
    4 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6RĘKAWICE CHIRURGICZNE STERYLNE
    Wartość umowy
    39 213 zł
    3 oferty
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    80 749 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    66 331 zł
    1 oferta
  9. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    66 331 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów jednorazowych i środków higieny na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy.

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy (Łęczyca, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów jednorazowych i środków higieny na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej…”, wybierając 6 wykonawców. Łączna wartość ofert: 483 077 zł. Złożono 17 ofert.

Łączna wartość ofert
483 077 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 września 2025

    Termin ofert: 26 września 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    02 grudnia 2025

    2 oferty6 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Bialmed sp. z o.o. (części 1, 2); Citonet Łódź sp. z o.o. (części 3, 4); International Cleaning Services Polska Z. Kotłowski , H. Kotłowska sp. j. (część 5); Mercator Medical S.A. (część 6) oraz 2 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 483 077,46 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZYCY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 610320540

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zachodnia 6

1.5.2.)Miejscowość

Łęczyca

1.5.3.)Kod pocztowy

99-100

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zozleczyca@zozleczyca.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zozleczyca.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c7adbd73-43c2-4919-b85a-04ff89bcaf18

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów jednorazowych i środków higieny na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c7adbd73-43c2-4919-b85a-04ff89bcaf18

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00568739

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00430243

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZOZ.ZP.382-21/24

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

692767,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

środki higieny dla dzieci.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.)Wartość części

740 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Środki higieny dla dorosłych

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33770000-8 - Artykuły higieniczne z papieru

4.5.5.)Wartość części

42896,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Urologiczne wkładki anatomiczne.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.)Wartość części

11142,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Majtki chłonne

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.)Wartość części

18404,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rękawice chirurgiczne nesterylne

4.5.3.)Główny kod CPV

33141420-0 - Rękawice chirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

190131,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

RĘKAWICE CHIRURGICZNE STERYLNE.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141420-0 - Rękawice chirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

57889,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Materiały jednorazowe

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.)Wartość części

79530,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Materiały jednorazowe

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.)Wartość części

94157,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Probówki

4.5.3.)Główny kod CPV

33192500-7 - Probówki

4.5.5.)Wartość części

197878,50 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16394,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20279,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16394,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bialmed sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8490000039

7.3.3)Ulica

Kazimierzowska

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-546

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16394,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32086,32 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39089,74 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32086,32 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bialmed sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8490000039

7.3.3)Ulica

Kazimierzowska 46/48/35

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-546

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

32086,32 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3035,55 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3035,55 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3035,55 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Citonet Łódź sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7292703219

7.3.3)Ulica

Świętojańska 5/9

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-493

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3035,55 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12157,53 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21919,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12157,53 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Citonet Łódź sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7292703219

7.3.3)Ulica

Świętojańska 5/9

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-493

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12157,53 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

166780,08 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

178111,98 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

166780,08 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

International Cleaning Services Polska Z. Kotłowski , H. Kotłowska sp. j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9581394866

7.3.3)Ulica

Magnoliowa 12

7.3.4)Miejscowość

Mosty

7.3.5)Kod pocztowy

81-198

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

166780,08 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39212,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

53190,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

39212,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mercator Medical S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6771036424

7.3.3)Ulica

Heleny Modrzejewskiej 30

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-327

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

39212,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

80749,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

80749,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

80749,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Abena Polska sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9552128719

7.3.3)Ulica

Nowa 15

7.3.4)Miejscowość

Łozienica, Goleniów

7.3.5)Kod pocztowy

72-100

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

80749,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

66330,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66330,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

66330,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Abena Polska sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9552128719

7.3.3)Ulica

Nowa 15

7.3.4)Miejscowość

Łozienica, Goleniów

7.3.5)Kod pocztowy

72-100

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

66330,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 38

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 39

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

66330,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66330,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

66330,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 40

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sarstedt sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7870001085

7.3.3)Ulica

Grzybowska 87

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-844

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 41

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

211166,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141000-0Jednorazowe, niechemiczne artykuły…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
758 388 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
226 500 zł2 563 207 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 336 707 zł
Źródło próbki
CPV 33141000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
226 500 zł
Mediana
758 388 zł
Górny kwartyl
2 563 207 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łęczyca.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 483 077 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141000-0 (Jednorazowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Bialmed sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.