Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Odbudowa drogi wewnętrznej położonej na dz. nr 33, Obr. Miedziana zniszczonej w wyniku powodzi

Zamawiający Gmina Sulików (Sulików, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Odbudowa drogi wewnętrznej położonej na dz. nr 33, Obr. Miedziana zniszczonej w wyniku…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SulikówSulików, Dolnośląskie (powiat Zgorzelecki →)opublikowano 2 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 676 558 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Sulików

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 230821440

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Dworcowa 5

1.4.2.)Miejscowość

Sulików

1.4.3.)Kod pocztowy

59-975

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.4.8.)Numer faksu

ug@sulikow.pl

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@sulikow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.sulikow.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1bed9aa0-4252-45ef-987a-27c3c1210db6

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00568691

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00432818

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Odbudowa drogi wewnętrznej położonej na dz. nr 33, Obr. Miedziana zniszczonej w wyniku powodzi

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Odbudowa drogi wewnętrznej położonej na dz. nr 33, Obr. Miedziana zniszczonej w wyniku powodzi”

W ramach inwestycji zaprojektowano przebudowę odcinka drogi wewnętrznej w miejscowości Miedziana o długości 478,0 m;

Przebudowa drogi wewnętrznej obejmuje wykonanie konstrukcji podatnej o nawierzchni
jezdni utwardzonej ulepszonej z betonu asfaltowego AC i poboczach nieulepszonych utwardzonych z kruszywa łamanego. Szczegółowe rozwiązania wg części rysunkowej. Profil trasy przebiega po śladzie istniejącym, tak by maksymalnie wykorzystać istniejące podbudowy. Niweleta drogi dostosowana maksymalnie do niwelety istniejącej nawierzchni przy uwzględnieniu wzmocnienia / regulacji trasy do uzyskania wymaganych pochyleń w przekroju poprzecznym i podłużnym.

3.9.)Główny kod CPV

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

35 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Usługi Transportowo - Drogowe Małgorzata Wesołowska

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6131055016

4.3.4.)Miejscowość

Zaręba

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

425770,65 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00479803/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-19

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

425770,65 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45220000-5Roboty inżynieryjne i budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
676 558 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
382 886 zł1 613 630 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 230 743 zł
Źródło próbki
CPV 45220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
382 886 zł
Mediana
676 558 zł
Górny kwartyl
1 613 630 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sulików prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sulików.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45220000-5 (Roboty inżynieryjne i budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.