Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup, dostawa oraz montaż elementów placu zabaw i obiektów sportowych w miejscowości Lipie i Pałczyn, gmina Miłosław

Zamawiający Gmina Miłosław (Miłosław, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup, dostawa oraz montaż elementów placu zabaw i obiektów sportowych w miejscowości…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina MiłosławMiłosław, Wielkopolskie (powiat Wrzesiński →)opublikowano 1 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIŁOSŁAW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631258106

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wrzesińska 19

1.4.2.)Miejscowość

Miłosław

1.4.3.)Kod pocztowy

62-320

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.4.7.)Numer telefonu

61 438 20 21

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@miloslaw.info.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.miloslaw.info.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-05ab1c10-ea16-4e43-9050-b58a22891980

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00567914

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00448497

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup, dostawa oraz montaż elementów placu zabaw i obiektów sportowych w miejscowości Lipie i Pałczyn, gmina Miłosław

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I - Zakup, dostawa i montaż elementów placu zabaw w Pałczynie w ramach projektu pn. „Modernizacja na wysokich obrotach – zagospodarowanie przestrzeni publicznej w sołectwie Pałczyn”:
Elementy placu zabaw podlegające dostawie:
- kosz do segregacji odpadów szt. 1
- ławka parkowa z oparciem szt. 4
- huśtawka podwójna siedzisko płaskie + siedzisko typu pampers szt. 1
- sprężynowiec podwójny szt. 1
- sprężynowiec pojedynczy szt. 1
- huśtawka wagowa szt. 1
- zestaw zabawowy szt. 1
- tablica regulaminowa szt. 1
- ogrodzenie panelowe 1 kpl.
Zamówienie ww. elementów placu zabaw obejmuje również ich montaż.
Lokalizacja inwestycji: Miłosław, powiat wrzesiński, dz. nr ewid. 73/6, obręb Pałczyn

3.9.)Główny kod CPV

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

3.10.)Dodatkowy kod CPV

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-13

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Archiformacja Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 387920835

4.3.4.)Miejscowość

Środa Wielkopolska

4.3.5.)Kod pocztowy

63-000

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

79650,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00499053/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

79650,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miłosław prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Miłosław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 43325000-7 (Wyposażenie parków i placów zabaw). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.