Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

DEMONTAŻ ISTNIEJĄCEJ WINDY, DOSTAWA I MONTAŻ NOWEGO DŹWIGU WRAZ Z TOWARZYSZĄCYMI PRACAMI BUDOWLANYMI W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W KONSTANTYNOWIE

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Konstantynowie (Konstantynów, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „DEMONTAŻ ISTNIEJĄCEJ WINDY, DOSTAWA I MONTAŻ NOWEGO DŹWIGU WRAZ Z TOWARZYSZĄCYMI PRACAMI…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 250 702 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Dom Pomocy Społecznej w Konstantynowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030232276

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kard. Stefana Wyszyńskiego 6-12

1.4.2.)Miejscowość

Konstantynów

1.4.3.)Kod pocztowy

21-543

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.4.7.)Numer telefonu

833414140

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dpskonst.sekretariat@gmail.com

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dpskonstantynow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-49e4c739-03c0-42bb-b6c8-ef029af5ebbc

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00565261

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

DEMONTAŻ ISTNIEJĄCEJ WINDY, DOSTAWA I MONTAŻ NOWEGO DŹWIGU WRAZ Z TOWARZYSZĄCYMI PRACAMI BUDOWLANYMI W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W KONSTANTYNOWIE

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest demontaż istniejącej windy, dostawa i montaż nowego dźwigu wraz z towarzyszącymi pracami budowlanymi w Domu Pomocy Społecznej w Konstantynowie.

2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1. Demontaż istniejącej windy wraz z utylizacją materiałów rozbiórkowych.
a) demontaż: istniejącej windy osobowej wraz z kompletnym osprzętem, drzwiami
przystankowymi, instalacji elektrycznej zasilającej oraz sterującej a w przypadku konieczności wraz z demontażem prowadnic kabiny oraz prowadnic przeciwwagi.
2. Dostawa i montaż windy, dźwigu osobowo-towarowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych typ- szpitalny.
a) montaż dźwigu wraz z osprzętem, drzwiami przystankowymi i instalacją elektryczną oraz sterującą.
3. Roboty budowlane:
a) odnowienie powłok malarskich szybu windowego (w tym maszynowni i podszybia).
b) dostosowanie istniejących otworów w ścianach szybu do wymiarów montowanych drzwi przystankowych.
c) obudowanie drzwi po montażu.
d) wymiana lub dostosowanie istniejącej instalacji elektrycznej na potrzeby nowej windy.
e) wykonanie wszelkich robót wykończeniowych i naprawczych w zakresie wykonywanych prac.
f) wykonanie wszystkich prac towarzyszących tj. rozbiórkowych, murarskich, tynkarskich, malarskich zakresie wykonywanych prac.

4. Wykonanie dokumentacji technicznej, przeprowadzenie certyfikacji zgodnie z obowiązującymi normami oraz wykonanie niezbędnych uzgodnień UDT wraz z wszelkimi niezbędnymi uzgodnieniami i pozwoleniami.
5. Zapewnienie gwarancji na urządzenia, instalacje i osprzęt min. 36 miesięcy od daty dopuszczenia do użytkowania przez UDT.
6. Na wszystkie wykonane prace wykonawca zobowiązany jest udzielić min. 36 miesięcy gwarancji.
7. Lokalizacja windy w budynku mieszkalnym: komunikacja między kondygnacjami.

3.9.)Główny kod CPV

42416100-6 - Windy

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45313100-5 - Instalowanie wind

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-11-14

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

LIFTENGINEERING SP Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7011191349

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

00-680

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

198720,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00253917/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

198720,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

42416100-6Windy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 702 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
208 313 zł354 375 zł
Rozstęp międzykwartylowy
146 062 zł
Źródło próbki
CPV 42416100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
208 313 zł
Mediana
250 702 zł
Górny kwartyl
354 375 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej w Konstantynowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Konstantynów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42416100-6 (Windy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.