Budowa infrastruktury rekreacyjnej na terenie gminy Deszczno - boisko sportowe z nawierzchnią syntetyczną w m. Maszewo, dz. 58/2, 59/2
Zamawiający Gmina Deszczno (Deszczno, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa infrastruktury rekreacyjnej na terenie gminy Deszczno - boisko sportowe z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 722 634 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2154, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,2 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Roboty budowlane (CPV 45)
- woj. Lubuskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA DESZCZNO |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 210966935 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Lubuska 90 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Deszczno |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 66-446 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubuskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL431 - Gorzowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | mariusz.florczak@deszczno.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.deszczno.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-d9002483-892a-4c54-87a9-8f167e389e51 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00564860 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-11-28 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00305557 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Budowa infrastruktury rekreacyjnej na terenie gminy Deszczno - boisko sportowe z nawierzchnią syntetyczną w m. Maszewo, dz. 58/2, 59/2 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Boisko sportowe o wymiarach 33,66mx18,12m z nawierzchnią boiska z 100% polietylenowej trawy syntetycznej wysokości włókien 50mm. Zastosowana nawierzchnia powinna charakteryzować się odpornością na skrajne temperatury, stabilizacją na promieniowanie ultrafioletowe oraz być obojętną dla środowiska naturalnego. Wypełnienie nawierzchni syntetycznej stanowi piasek kwarcowy, granulat gumowy. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-08-14 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 4 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Mardo Sport Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 301789569 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul.Wydmowa 10 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Puszczykowo |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 62-040 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 587336,91 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00377747/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-11-28 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Omyłka pisarska w określeniu wysokości wynagrodzenia. Prawidłowa kwota brutto wynikająca z oferty winna wynosić 587 336,91 zł, a nie jak omyłkowo zapisano 587 336,81 zł |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Wysokość wynagrodzenia ryczałtowego za wykonanie przedmiotu umowy określonego w §1 ustalono zgodnie z ofertą Wykonawcy na kwotę: |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0,10 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 587336,91 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.