Kompleksowa usługa organizacji dwóch zagranicznych wyjazdów studyjnych z podziałem na części. Realizacja Planu Operacyjnego KSOW + na rok 2025. Postępowanie współfinansowane ze środków UE
Zamawiający Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach (Barzkowice, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kompleksowa usługa organizacji dwóch zagranicznych wyjazdów studyjnych z podziałem na…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 326 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=272, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BARZKOWICACH |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | ZODR |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001047305 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Barzkowice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 73-134 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL428 - Szczeciński |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat.barzkowice@zodr.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zodr.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-51824044-54d3-4cca-9cf3-9a5e4fe94978 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00564271 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-11-28 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00427420 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Kompleksowa usługa organizacji dwóch zagranicznych wyjazdów studyjnych z podziałem na części. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | kompleksowa organizacja zagranicznego wyjazdu studyjnego pn. „Innowacyjne przetwórstwo rolno- spożywcze” dla 20 osób na Litwę |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 55100000-1 - Usługi hotelarskie |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków 60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego 63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży 63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne 63516000-9 - Usługi zarządzania podróżą 63515000-2 - Usługi podróżne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-10-13 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 2 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Cristal Travelnet Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6751482416 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Ełk |
| 4.3.6.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 88100,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00496078/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-10-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 88100,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.