AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

US/TPm-62/26 Cykliczne świadczenie usługi hotelarskiej obejmującej nocleg w pokoju jednoosobowym, ewentualnie dwuosobowym wraz ze śniadaniem (...) w podziale na dwie części- umowa ramowa.

Zamawiający Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „US/TPm-62/26 Cykliczne świadczenie usługi hotelarskiej obejmującej nocleg w pokoju…”. Termin składania ofert upływa 9 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 354 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
9 września 2026, 10:00
2d 21h
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena80%Standard pokoju hotelowego20%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    01 września 2026

    Termin ofert: 9 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest cykliczne świadczenie usługi hotelarskiej obejmującej nocleg ze śniadaniem w 2 częściach, w części 1 maksymalnie 1008 noclegów, a w części 2 maksymalnie 677 noclegów.

  • 2

    ZakresWykonawca ma wykazać polisę lub inny dokument OC na kwotę nie mniejszą niż 250 000,00 zł oraz co najmniej jedną usługę hotelową dla grupy 20 lub więcej osób wykonaną lub wykonywaną w ostatnich trzech latach.

  • 3

    ZakresZamówienie jest podzielone na 2 części, ofertę można składać na wszystkie części, a zamawiający nie ogranicza liczby części możliwych do udzielenia jednemu wykonawcy.

  • 4

    RyzykoRealizacja trwa do 2029-09-30, nie przewidziano opcji, zaliczek, wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Kontekst Atlasu

  • Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 2,3 oferty na postępowanie przy 135 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 44% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 9 orzeczeń KIO; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 1 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail