Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Usługa polegająca na przeprowadzeniu zajęć dla uczniów w ramach projektu "Rozwiń skrzydła"

Zamawiający Samorządowa Administracja Placówek Oświatowych w Warlubiu (Warlubie, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Usługa polegająca na przeprowadzeniu zajęć dla uczniów w ramach projektu "Rozwiń skrzydła"”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 102 083 zł
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SAMORZĄDOWA ADMINISTRACJA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W WARLUBIU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001113893

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Dworcowa 15

1.4.2.)Miejscowość

Warlubie

1.4.3.)Kod pocztowy

86-160

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL618 - Świecki

1.4.7.)Numer telefonu

52 38 00 526

1.4.8.)Numer faksu

52 33 26 013

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

oswiata@warlubie.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://sapowarlubie.bipstrona.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Administracja samorządowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00561849

2.2.)Data ogłoszenia

2025-11-28

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00543484

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą

Opis przedmiotu zamówienia dla Części II – zajęcia rozwijające: 1) zajęcia eksperymentalne i badawcze – 240 h (48 osób – 24 dziewcząt i 24 chłopców, 6 grup), 2) zajęcia ekologiczne (w tym wiedza o klimacie), w tym możliwość zmiany indywidualnych zachowań w celu ochrony środowiska – 120 h (38 osób – 19 dziewcząt i 19 chłopców, 4 grupy), 3) zajęcia rozwijające działania prozdrowotne, w tym układanie zbilansowanej diety, zdrowe nawyki i podwyższanie sprawności fizycznej – 180 h (60 osób – 30 dziewcząt i 30 chłopców, 6 grup). Po zmianie: Opis przedmiotu zamówienia dla Części II – zajęcia rozwijające: 1) zajęcia eksperymentalne i badawcze – 180 h (48 osób – 24 dziewcząt i 24 chłopców, 6 grup), 2) zajęcia ekologiczne (w tym wiedza o klimacie), w tym możliwość zmiany indywidualnych zachowań w celu ochrony środowiska – 120 h (38 osób – 19 dziewcząt i 19 chłopców, 4 grupy), 3) zajęcia rozwijające działania prozdrowotne, w tym układanie zbilansowanej diety, zdrowe nawyki i podwyższanie sprawności fizycznej – 180 h (60 osób – 30 dziewcząt i 30 chłopców, 6 grup).

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 3) Przed zmianą

Opis przedmiotu zamówienia dla Części III – doradztwo zawodowe: 1) zajęcia z kompetencji kluczowych niezbędnych dla pracodawców na rynku pracy – 290 h, 2) zajęcia indywidualne z doradztwa zawodowego – 400 h (100 osób – 50 dziewcząt i 50 chłopców). Po zmianie: Opis przedmiotu zamówienia dla Części III – doradztwo zawodowe: 1) zajęcia z kompetencji kluczowych niezbędnych dla pracodawców na rynku pracy – 90 h, 2) zajęcia indywidualne z doradztwa zawodowego – 600 h (100 osób – 50 dziewcząt i 50 chłopców).

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-11-28 09:00 Po zmianie: 2025-12-04 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-11-28 09:30 Po zmianie: 2025-12-04 09:30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
102 083 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
43 945 zł244 639 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 694 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
43 945 zł
Mediana
102 083 zł
Górny kwartyl
244 639 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samorządowa Administracja Placówek Oświatowych w Warlubiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warlubie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.