Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
399 804 zł
Umowa zawarta
24 listopada 2025
Okres realizacji
do 6 stycznia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi leśnej Biała Linia w Leśnictwie Zielone od km 0+940,00 do km 1+890,00 – zamówienie podobne

Zamawiający Nadleśnictwo Zwierzyniec (Zwierzyniec, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi leśnej Biała Linia w Leśnictwie Zielone od km 0+940,00 do km 1+890,00 –…”, wybierając ofertę wykonawcy Jacek Michałek Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe. Wartość umowy: 399 804 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Nadleśnictwo ZwierzyniecZwierzyniec, Lubelskie (powiat Zamojski →)opublikowano 26 listopada 2025
Wartość umowy
399 804 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 listopada 2025

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    04 maja 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Jacek Michałek Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe (Lublin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 399 803,51 zł (umowę zawarto 24 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 6 stycznia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Nadleśnictwo Zwierzyniec

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950015115

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul.Zamojska 6

1.5.2.)Miejscowość

Zwierzyniec

1.5.3.)Kod pocztowy

22-470

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zwierzyniec@lublin.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zwierzyniec.lublin.lasy.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi leśnej Biała Linia w Leśnictwie Zielone od km 0+940,00 do km 1+890,00 – zamówienie podobne

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8ecd6754-dbf7-4a44-8c66-5e4918f7d746

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00557544

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00242843/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Przebudowa drogi leśnej Biała Linia - powtórzenie podobnych robót budowlanych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamawiający udzielił wykonawcy zamówienia podstawowego, polegającego na wykonywaniu robót budowlanych, tj. przebudowy drogi leśnej "Biała Linia" w leśnictwie Zielone. Zamówienie podobne polegającego na powtórzeniu tożsamych robót budowlanych oraz było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu oraz dokumentach zamówienia dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. W związku z powyższym zostały spełnione przesłanki z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SA.270.2.3.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie drogi leśnej o długości 950 m (od km 0+940,00 do km 1+890,00), przebiegającej przez teren leśny po istniejącej drodze o nawierzchni gruntowej ulepszonej. Istniejąca droga jest w złym stanie technicznym, o zróżnicowanym stopniu degradacji. Znajduje się na terenie stanowiącym własność Skarbu Państwa, zarządzanym przez Lasy Państwowe, w leśnictwie Zielone, gm. Krasnobród pow. zamojski, woj. lubelskie. Roboty budowlane obejmują roboty przygotowawcze, tj. karczowanie pni, usunięcie ziemi urodzajnej, roboty pomiarowe, roboty ziemne, tj. wykopy - roboty ziemne poprzeczne, wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni jezdni, wykonanie zjazdów, plantowanie skarp
i dna rowów.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

399803,51 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

399803,51 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

399803,51 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Jacek Michałek Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8621561638

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-719

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

399803,51 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-01-06

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Zwierzyniec prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zwierzyniec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 399 804 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Jacek Michałek Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.