ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup ciągnika siodłowego z naczepą do egzaminowania na kat. C+E prawa jazdy przez MORD w Tarnowie

Zamawiający Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie (Tarnów, Małopolskie) prowadził postępowanie „Zakup ciągnika siodłowego z naczepą do egzaminowania na kat. C+E prawa jazdy przez MORD w…”. Termin składania ofert minął 9 grudnia 2025, 10:00. Planowany budżet: 569 106 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w TarnowieTarnów, Małopolskieopublikowano 26 listopada 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
569 106 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
9 grudnia 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup ciągnika siodłowego z naczepą do egzaminowania na kat. C+E prawa jazdy przez MORD w Tarnowie.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 569 105,70 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail