Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
3 822 313 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Część zamówienia nr 1: „Doraźne zabezpieczenie uszkodzeń wałów przeciwpowodziowych - lewy wał rz. Olszówka miejscowości Mokajny”; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla części zamówienia nr 1 określają: 
    Wartość umowy
    792 934 zł
    8 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Część zamówienia nr 2: „Doraźne zabezpieczenie uszkodzeń wału przeciwpowodziowego - lewy wał Kanał Modry m. Bągart”; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla części zamówienia nr 2 określają:  Opis przedmi
    Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego PROMEL Robert Jeszke· Drzycim
    Wartość umowy
    367 985 zł
    9 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Część zamówienia nr 3: „Doraźne zabezpieczenie uszkodzeń wału przeciwpowodziowego - lewy wał Kanał Rycerski miejscowość Jordanki”; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla części zamówienia nr 3 określają:
    Wartość umowy
    123 492 zł
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Część zamówienia nr 4: „Doraźne zabezpieczenie uszkodzeń wału przeciwpowodziowego - lewy wał rz. Młynówka Marwicka miejscowości Marwica”; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla części zamówienia nr 4 okre
    Wartość umowy
    594 238 zł
    7 ofert
  5. Umowa zawarta
    Część 5Część zamówienia nr 5: „Doraźne zabezpieczenie uszkodzeń wału przeciwpowodziowego - prawy wał Kanał Modry m. Bągart”; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla części zamówienia nr 5 określają:  Opis przedm
    Wartość umowy
    307 364 zł
    7 ofert
  6. Umowa zawarta
    Część 6Część zamówienia nr 6: „Doraźne zabezpieczenie uszkodzeń wału przeciwpowodziowego - prawy wał rz. Dzierzgoń miejscowości Święty Gaj”; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla części zamówienia nr 6 określaj
    Wartość umowy
    1 353 000 zł
    7 ofert
  7. Umowa zawarta
    Część 7Część zamówienia nr 7: „Doraźne zabezpieczenie uszkodzeń wału przeciwpowodziowego - prawy wał rz. Tyna Górna miejscowość Jordanki”; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla części zamówienia nr 7 określają:
    Wartość umowy
    283 301 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
48 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Doraźnie zabezpieczenie uszkodzeń wałów przeciwpowodziowych z podziałem na części

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Doraźnie zabezpieczenie uszkodzeń wałów przeciwpowodziowych z podziałem na części”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 3 822 313 zł. Złożono 48 ofert.

Zamawiający: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 25 listopada 2025
Łączna wartość umów
3 822 313 zł
Liczba ofert
48 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

10 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego PROMEL Robert Jeszke (części 1, 2, 5, 7); RENOMEL Marek Werner (części 3, 4); BUDMIX Sp. z o.o. (część 6).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 3 822 312,68 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 48 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 368302575

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Chałubińskiego 8

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-613

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

583261854

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia-gd@wody.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/wody-polskie

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r23706,Doraznie-zabezpieczenie-uszkodzen-walow-przeciwpowodziowych-z-podzialem-na-czesc.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Doraźnie zabezpieczenie uszkodzeń wałów przeciwpowodziowych z podziałem na części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c0cc76a2-5ca2-4359-82a0-dc1115fc098f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00555406

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00112251/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.419 Doraźne zabezpieczenie uszkodeń wałów przeciwpowodziowych Kanału Modrego, rzeki Dzieżgoń, Młynówki Marwickiej, rzeki Brzeźnica, rzeki Tyna Górna, Kanału Rycerskiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00421768

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

G.ROZ.2710.93.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

5380366,77 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część zamówienia nr 1: „Doraźne zabezpieczenie uszkodzeń wałów przeciwpowodziowych - lewy wał rz. Olszówka miejscowości Mokajny”;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla części zamówienia nr 1 określają:
 Opis przedmiotu zamówienia dla części zamówienia nr 1 – Załącznik Nr 1a do SWZ.
 Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.5.)Wartość części

1002361,19 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część zamówienia nr 2: „Doraźne zabezpieczenie uszkodzeń wału przeciwpowodziowego - lewy wał Kanał Modry m. Bągart”;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla części zamówienia nr 2 określają:
 Opis przedmiotu zamówienia dla części zamówienia nr 2 – Załącznik Nr 1b do SWZ,
 Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.5.)Wartość części

576431,63 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część zamówienia nr 3: „Doraźne zabezpieczenie uszkodzeń wału przeciwpowodziowego - lewy wał Kanał Rycerski miejscowość Jordanki”;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla części zamówienia nr 3 określają:
 Opis przedmiotu zamówienia dla części zamówienia nr 3 – Załącznik Nr 1c do SWZ,
 Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.5.)Wartość części

170253,53 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część zamówienia nr 4: „Doraźne zabezpieczenie uszkodzeń wału przeciwpowodziowego - lewy wał rz. Młynówka Marwicka miejscowości Marwica”;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla części zamówienia nr 4 określają:
 Opis przedmiotu zamówienia dla części zamówienia nr 4 – Załącznik Nr 1 d do SWZ,
 Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.5.)Wartość części

1014399,70 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część zamówienia nr 5: „Doraźne zabezpieczenie uszkodzeń wału przeciwpowodziowego - prawy wał Kanał Modry m. Bągart”;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla części zamówienia nr 5 określają:
 Opis przedmiotu zamówienia dla części zamówienia nr 5 – Załącznik Nr 1e do SWZ,
 Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.5.)Wartość części

507068,98 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część zamówienia nr 6: „Doraźne zabezpieczenie uszkodzeń wału przeciwpowodziowego - prawy wał rz. Dzierzgoń miejscowości Święty Gaj”;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla części zamówienia nr 6 określają:
 Opis przedmiotu zamówienia dla części zamówienia nr 6 – Załącznik Nr 1f do SWZ,
 Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.5.)Wartość części

1727795,27 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część zamówienia nr 7: „Doraźne zabezpieczenie uszkodzeń wału przeciwpowodziowego - prawy wał rz. Tyna Górna miejscowość Jordanki”;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla części zamówienia nr 7 określają:
 Opis przedmiotu zamówienia dla części zamówienia nr 7 – Załącznik Nr 1g do SWZ,
 Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.5.)Wartość części

382056,47 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

792933,77 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1086211,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

792933,77 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego PROMEL Robert Jeszke

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5590009133

7.3.3)Ulica

Biechówko 31A,

7.3.4)Miejscowość

Drzycim

7.3.5)Kod pocztowy

86-140

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

792933,77 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

367984,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

575383,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

367984,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego PROMEL Robert Jeszke

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 559000133

7.3.3)Ulica

Biechówko 31A

7.3.4)Miejscowość

Drzycim

7.3.5)Kod pocztowy

86-140

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

367984,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

123492,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

125676,48 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

123492,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RENOMEL Marek Werner

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5783036211

7.3.3)Ulica

Jegłownik ul. Długa 20

7.3.4)Miejscowość

Gronowo Elbląskie

7.3.5)Kod pocztowy

82-335

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

123492,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

594237,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

891381,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

594237,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RENOMEL Marek Werner

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5783036211

7.3.3)Ulica

Jegłownik ul. Długa 20

7.3.4)Miejscowość

Gronowo Elbląskie

7.3.5)Kod pocztowy

82-335

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

594237,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

307363,72 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

592368,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

307363,72 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego PROMEL Robert Jeszke

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5590009133

7.3.3)Ulica

Biechówko 31A

7.3.4)Miejscowość

Drzycim

7.3.5)Kod pocztowy

86-140

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

307363,72 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1353000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1738432,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1353000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BUDMIX Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6652988615

7.3.3)Ulica

Wąsoskie Holendry 10

7.3.4)Miejscowość

Ślesin

7.3.5)Kod pocztowy

62-561

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1353000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

283300,83 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

315654,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

283300,83 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego PROMEL Robert Jeszke

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5590009133

7.3.3)Ulica

Biechówko 31A

7.3.4)Miejscowość

Drzycim

7.3.5)Kod pocztowy

86-140

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

283300,83 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45246400-7Roboty w zakresie ochrony przeciwpo…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
812 825 zł
Próbka: 48 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
402 204 zł1 952 356 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 550 152 zł
Źródło próbki
CPV 45246400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
402 204 zł
Mediana
812 825 zł
Górny kwartyl
1 952 356 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 3 822 313 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45246400-7 (Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego PROMEL Robert Jeszke (Drzycim). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.