Wynik częściowy: umowy w 2 z 4 części, 2 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
106 182 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1"RĘKAWICE DO MYCIA I PIELĘGNACJI SKÓRY Z OKTENIDYNĄ postać i cechy preparatu: - jednorazowe, nasączone rękawice - bez konieczności użycia wody substancje czynne: - oktenidyny dichlorowodorek" 8 rękawic jm - op ilość -20 Szczegółowy opis zna
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    46 980 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    59 202 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radziejowie

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Radziejów, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zakładu…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 106 182 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
106 182 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 października 2025

    Termin ofert: 23 października 2025 08:45
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    25 listopada 2025

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 2 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Hurtownia Farmaceutyczna MEDIFARM Sp. z o.o. (część 3); MEDILAB SP. Z O. O. (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 106 182,36 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910333036

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szpitalna 3

1.5.2.)Miejscowość

Radziejów

1.5.3.)Kod pocztowy

88-200

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@szpitalradziejow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalradziejow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.platformazakupowa.pl/pn/szpitalradziejow/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radziejowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9578273d-5db5-4b01-a8f7-afe00a029e3c

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00554563

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00027256/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH NA POTRZEBY SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W RADZIEJOWIE

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP-12/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

336100,55 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

"RĘKAWICE DO MYCIA I PIELĘGNACJI SKÓRY Z OKTENIDYNĄ
postać i cechy preparatu:
- jednorazowe, nasączone rękawice
- bez konieczności użycia wody
substancje czynne:
- oktenidyny dichlorowodorek"

8 rękawic
jm - op
ilość -20

Szczegółowy opis znajduje się w zał nr. 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

116964,64 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

"PROSZEK DO MYCIA I DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI - KONCENTRAT
postać i cechy preparatu:
- łatwo rozpuszczalny w wodzie proszek o przyjemnym zapachu
- możliwość stosowania do sprzętów wykonanych z z gumy, szkła, tworzyw sztucznych i metalu
- zarejestrowany jako produkt biobójczy kategorii 1, grupy 2
substancje czynne:
- pentapotasu bis(peroksymonosiarczan)-bis(siarczan)
spektrum działania — czas oddziaływania:
- bakterie — 15 minut (roztwór 2%)
- grzyby — 15 minut (roztwór 2%)
- wirusy (w tym HIV, HBV) — 15 minut (roztwór 2%)"

dawka -200g
opakowanie -1 torebka
jm - opakowanie
ilość - 5

Szczegółowy opis znajduje się w zał. nr. 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

113377,02 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

"Gotowy do użycia środek na bazie alkoholu, przeznaczony do szybkiej dezynfekcji i mycia powierzchni. Skład: etanol, 2-propanol. Łączna zawartość alkoholu do 70 g w 100 g. Bez zawartości dodatkowych substancji (aminy, QAV, aldehydu, fenolu). Polecany do dezynfekcji małych powierzchni: łóżek, foteli, aparatury medycznej oraz końcówek stomatologicznych, wycisków silikonowych, szafek, blatów oraz innych trudnodostępnych powierzchni. Zalecany do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością - jako produkt biobójczy. Produkt posiadający pozytywną opinię producenta sprzętu medycznego np. Famed (lub równoważna) w zakresie tolerancji materiałowej na tworzywo ABS i materiały obiciowe. Posiada pozytywną opinię CZD. Spektrum bójcze potwierdzone badaniami z obszaru medycznego: B, F (C.albicans, C. auris), prątki (M.terrae, M. avium), wirusy otoczkowe (HIV, HBV, HCV, HSV, Vaccinia, wirus grypy) zgodnie z 14476 i 16777, rota, noro w czasie od 30 sekund do 1 minuty. Produkt o podwójnej rejestracji: wyrób medyczny oraz produkt biobójczy. "

dawka - 1000ml
opakowanie - 1 butelka ze spryskiwaczem
jm - opakowanie
ilość -3000

Szczegółowy opis znajduje się w zał. nr. 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

37950,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

"Preparat sporobójczy na bazie nadtlenku wodoru opartego w technologii AHP w formie piany ( opakowanie 750 ml ), przeznaczony do mycia i dezynfekcji wszystkich powierzchni i przedmiotów. Skuteczność mikrobójcza potwierdzona badaniami w warunkach brudnych wg Norm Europejskich: B (EN 13727, EN 16615), Tbc (EN 14348), drożdżaki (EN 16615, EN 13624, EN 13697), grzyby ( A.brasiliensis – do 6 min. ), V (Polio, Adeno, Noro wg EN 14476), S C.difficile (EN 13704 oraz medyczna norma sporobójcza EN 17126 dla C.difficile R027 ), z możliwością poszerzenia działania sporobójczego o B.subtilis – 30 minut w warunkach brudnych. Czas ekspozycji do 1 minuty, prątki do 10 minut, C.difficile do 3 minut. Możliwość dezaktywacji plam biologicznych ( mocz, krew, plwociny ) – poparte oświadczeniem producenckim. Wyrób medyczny kl. IIa i produkt biobójczy kat. I gr. 2."

dawka - 750ml
opakowanie - 1 pojemnik
jm - opakowanie
ilość -800

Szczegółowy opis znajduje się w zał. nr. 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

67808,89 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający w toku prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dokonał
otwarcia ofert i przystąpił do oceny ofert złożonych przez wykonawców zgodnie z zapisami zawartymi w
Specyfikacji Warunków Zamówienia.
W toku badania ofert zauważono nieprawidłowości zawarte w opisie przedmiotu zamówieni tj. zał. nr. 3
do SWZ. W pakiecie 1 i 2 w opisie przedmiotu zamówienia zastosowano opisy dla starych i nieaktualnych
norm.
W związku z powyższym Zamawiający, działając na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Prawo zamówień
publicznych, unieważnia postępowanie w zakresie pakietu 1 i 2 o udzielenie zamówienia publicznego

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający w toku prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dokonał
otwarcia ofert i przystąpił do oceny ofert złożonych przez wykonawców zgodnie z zapisami zawartymi w
Specyfikacji Warunków Zamówienia.
W toku badania ofert zauważono nieprawidłowości zawarte w opisie przedmiotu zamówieni tj. zał. nr. 3
do SWZ. W pakiecie 1 i 2 w opisie przedmiotu zamówienia zastosowano opisy dla starych i nieaktualnych
norm.
W związku z powyższym Zamawiający, działając na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Prawo zamówień
publicznych, unieważnia postępowanie w zakresie pakietu 1 i 2 o udzielenie zamówienia publicznego

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

46980,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

46980,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

46980,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurtownia Farmaceutyczna MEDIFARM Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

635-18-31-468

7.3.3)Ulica

ul. Bławatków 6

7.3.4)Miejscowość

Tychy

7.3.5)Kod pocztowy

43-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46980,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-11-24 do 2027-11-23

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59202,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

59202,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59202,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEDILAB SP. Z O. O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

542 020 26 64

7.3.3)Ulica

NIEDŹWIEDZIA 60

7.3.4)Miejscowość

BIAŁYSTOK

7.3.5)Kod pocztowy

15-531

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59202,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-11-24 do 2027-11-23

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33631600-8Środki antyseptyczne i dezynfekcyjn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
497 318 zł
Próbka: 32 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
256 498 zł1 012 946 zł
Rozstęp międzykwartylowy
756 448 zł
Źródło próbki
CPV 33631600· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
256 498 zł
Mediana
497 318 zł
Górny kwartyl
1 012 946 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radziejów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 106 182 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33631600-8 (Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hurtownia Farmaceutyczna MEDIFARM Sp. z o.o. (Tychy). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.