Dostawa materiałów elektrycznych, baterii i akumulatorów
Zamawiający 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku (Łask, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa materiałów elektrycznych, baterii i akumulatorów”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 365 085 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=266, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
09 czerwca 2025
Termin ofert: 17 czerwca 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
12 sierpnia 2025
4 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 sierpnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
25 listopada 2025
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 730097572 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 9 - go Maja 95 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Łask |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 98-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL714 - Sieradzki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 261554591 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | 32bltprz@ron.mil.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://32blt.wp.mil.pl/pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-458ef5d5-b648-4651-9c10-3cce11a742b8 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00554324 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-11-25 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00268768 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa materiałów elektrycznych, baterii i akumulatorów |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów elektrycznych, baterii i akumulatorów (Część 1 – materiały elektryczne dla JW 1158 Łask (Infrastruktura). |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 31680000-6 - Elektryczne artykuły i akcesoria |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów elektrycznych, baterii i akumulatorów (Część 3 – baterie i akumulatory dla JW 1158 Łask, Infrastruktura); |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 31430000-9 - Akumulatory elektryczne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 31440000-2 - Baterie |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-08-12 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 90 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | F.H.U. OLMAG Krzysztof Bartnicki |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 9580035125 |
| 4.3.3.) | Ulica | Wejherowska 3 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Dobrzewino |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 84-208 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 104024,18 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00372210/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-11-07 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 104024,18 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.