Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
75 000 zł
Umowa zawarta
24 listopada 2025
Okres realizacji
21 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa agregatu prądotwórczego dla Gminy Jednorożec

Zamawiający Gmina Jednorożec (Jednorożec, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa agregatu prądotwórczego dla Gminy Jednorożec”, wybierając ofertę wykonawcy Instalacje Elektrotechniczne Jacek Przetak. Wartość umowy: 75 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina JednorożecJednorożec, Mazowieckie (powiat Przasnyski →)opublikowano 24 listopada 2025
Wartość umowy
75 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Instalacje Elektrotechniczne Jacek Przetak (Jednorożec), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 75 000,00 zł (umowę zawarto 24 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 21 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA JEDNOROŻEC

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550667853

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Odrodzenia 14

1.5.2.)Miejscowość

Jednorożec

1.5.3.)Kod pocztowy

06-323

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.)Numer telefonu

(29) 751 70 30

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@jednorozec.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.jednorozec.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a3a394aa-b468-4a5a-9198-1657213e5d16

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa agregatu prądotwórczego dla Gminy Jednorożec

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a3a394aa-b468-4a5a-9198-1657213e5d16

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00550703

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00017127/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa agregatu prądotwórczego dla Gminy Jednorożec

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00509436

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZIR.271.17.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

53606,38 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego agregatu prądotwórczego wraz z transportem, rozładunkiem, uruchomieniem, przeprowadzeniem prób eksploatacyjnych oraz przeszkoleniem wskazanych przez Zamawiającego pracowników w zakresie obsługi i eksploatacji urządzenia.
2. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie w szczególności do:
1) dostarczenia agregatu prądotwórczego o parametrach technicznych określonych w Załączniku nr 2 do SWZ
2) zapewnienia transportu i rozładunku w miejscu wskazanym przez Zamawiającego
3) uruchomienia urządzenia w zakresie umożliwiającym potwierdzenie jego sprawności technicznej i zgodności z dokumentacją producenta
4) przeprowadzenia prób rozruchowych
5) przekazania kompletnej dokumentacji techniczno-ruchowej (DTR), instrukcji obsługi w języku polskim, kart gwarancyjnych, certyfikatów zgodności oraz deklaracji CE
6) przeszkolenia pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi i eksploatacji agregatu
3. Zamawiający wymaga, aby oferowany agregat był:
1) fabrycznie nowy, wolny od wad, dopuszczony do obrotu i użytkowania na terenie RP
2) wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024 roku
3) posiadał gwarancję producenta lub wykonawcy nie krótszą niż 24 miesiące
4) wyposażony w niezbędne zabezpieczenia eksploatacyjne oraz spełniał wymagania aktualnych przepisów i norm dotyczących bezpieczeństwa użytkowania

4.5.3.)Główny kod CPV

31121100-1 - Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

75000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

75000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

75000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Instalacje Elektrotechniczne Jacek Przetak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7571037218

7.3.3)Ulica

Macieja Rataja

7.3.4)Miejscowość

Jednorożec

7.3.5)Kod pocztowy

06-323

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

75000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jednorożec prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jednorożec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 75 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31121100-1 (Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Instalacje Elektrotechniczne Jacek Przetak (Jednorożec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.