Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
945 796 zł
Umowa zawarta
18 listopada 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 945 796 zł – 1 515 050 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji20%Termin realizacji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne wykonywanie robót budowlanych, sanitarnych i elektrycznych, związanych z usuwaniem awarii oraz skutków awarii w obiektach Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Zamawiający Gdański Uniwersytet Medyczny (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne wykonywanie robót budowlanych, sanitarnych i elektrycznych, związanych z…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Usługowe "Bud-San". Wartość umowy: 945 796 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gdański Uniwersytet MedycznyGdańsk, Pomorskieopublikowano 24 listopada 2025
Wartość umowy
945 796 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 października 2025

    Termin ofert: 29 października 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 listopada 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "Bud-San" (Pruszcz Gdański), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 945 796,13 zł (umowę zawarto 18 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 945 796,13 zł do 1 515 050,04 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail