Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

Zamawiający Gmina Mokrsko (Mokrsko, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina MokrskoMokrsko, Łódzkie (powiat Wieluński →)opublikowano 24 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 285 864 zł
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Mokrsko

1.2.)Oddział zamawiającego

Mokrsko

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730934654

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Mokrsko 231

1.4.2.)Miejscowość

Mokrsko

1.4.3.)Kod pocztowy

98-345

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.4.7.)Numer telefonu

438863277

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@mokrsko.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.bip.mokrsko.akcessnet.net/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00550332

2.2.)Data ogłoszenia

2025-11-24

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00534225

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-11-24 10:00 Po zmianie: 2025-11-25 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-11-24 11:00 Po zmianie: 2025-11-25 11:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-12-23 Po zmianie: 2025-12-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31122000-7Jednostki prądotwórcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
285 864 zł
Próbka: 92 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
167 667 zł524 228 zł
Rozstęp międzykwartylowy
356 561 zł
Źródło próbki
CPV 31122000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
167 667 zł
Mediana
285 864 zł
Górny kwartyl
524 228 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Mokrsko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mokrsko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31122000-7 (Jednostki prądotwórcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.