Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
173 307 zł
Umowa zawarta
18 listopada 2025
Okres realizacji
do 19 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Ocena wyposażenia dodatkowego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu dla Zespołu do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 1

Zamawiający Zespół do Obsługi Placówek Opiekuńczo-wychowawczych nr 1 (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu dla Zespołu do obsługi Placówek…”, wybierając ofertę wykonawcy FRANK-CARS Sp. z o.o. Wartość umowy: 173 307 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
173 307 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 listopada 2025

    Termin ofert: 17 listopada 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 listopada 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FRANK-CARS Sp. z o.o. (Częstochowa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 173 307,00 zł (umowę zawarto 18 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 19 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail