ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o napędzie elektrycznym przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych”

Zamawiający Jesteśmy Eko Sp. z o.o. (Błażowa, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o napędzie…”. Termin składania ofert minął 28 listopada 2025, 09:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Jesteśmy Eko Sp. z o.o.Błażowa, Podkarpackie (powiat Rzeszowski →)opublikowano 20 listopada 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 595 000 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
28 listopada 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    20 listopada 2025

    Termin ofert: 28 listopada 2025 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    24 lutego 2026

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o napędzie elektrycznym przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych.

  • 3

    RyzykoWadium: 5 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail