ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Odbudowa kładki nr 3 na ul. Dolnej zniszczonej wskutek powodzi w dniach 13-15 września 2024 r. na terenie Gminy Głuszyca”.

Zamawiający Gmina Głuszyca (Głuszyca, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Odbudowa kładki nr 3 na ul. Dolnej zniszczonej wskutek powodzi w dniach 13-15 września…”. Termin składania ofert minął 5 grudnia 2025, 10:00. Wadium: 3000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GłuszycaGłuszyca, Dolnośląskie (powiat Wałbrzyski →)opublikowano 20 listopada 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 367 261 zł
Wadium
3000 zł
Termin składania ofert
5 grudnia 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji jakości40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    20 listopada 2025

    Termin ofert: 5 grudnia 2025 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    29 grudnia 2025

    3 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji jakości 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Odbudowa kładki nr 3 na ul. Dolnej zniszczonej wskutek powodzi w dniach 13-15 września 2024 r. na terenie Gminy Głuszyca.

  • 3

    RyzykoWadium: 3 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail