Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa, rozładunek, ułożenie i zagęszczenie kruszyw do remontu dróg gminnych Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie.

Zamawiający Miasto i Gmina Jabłonowo Pomorskie (Jabłonowo Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa, rozładunek, ułożenie i zagęszczenie kruszyw do remontu dróg gminnych Miasta i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWybrano ofertę firmy P.H.U. „WULKAN” Paweł Niezgoda (Jabłonowo Pomorskie).

  • 2

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 151 536,00 zł.

  • 3

    ZakresSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia) i załączniku nr 2 do SWZ (wzór umowy).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIASTO I GMINA JABŁONOWO POMORSKIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871118431

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Główna 28

1.4.2.)Miejscowość

Jabłonowo Pomorskie

1.4.3.)Kod pocztowy

87-330

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.4.7.)Numer telefonu

/+48/ 56 69 76 800

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

edyta.brzoskowska@jablonowopomorskie.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.jablonowopomorskie.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3044340c-93d3-4f2c-9486-6cc2f0aed7e3

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00541442

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00324204

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa, rozładunek, ułożenie i zagęszczenie kruszyw do remontu dróg gminnych Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: Dostawa, rozładunek, ułożenie i zagęszczenie kruszyw do remontu dróg gminnych Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznik nr 8 do SWZ pn.: Opis Przedmiotu Zamówienia i załączniku nr 2 do SWZ – wzór umowy.

3.9.)Główny kod CPV

14212200-2 - Kruszywo

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-10-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

P.H.U. „WULKAN” Paweł Niezgoda

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8741616201

4.3.3.)Ulica

Piecewo 8

4.3.4.)Miejscowość

Jabłonowo Pomorskie

4.3.5.)Kod pocztowy

87-330

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

151536,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00374101/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

151536,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

14212200-2Kruszywo
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
174 150 zł455 301 zł
Rozstęp międzykwartylowy
281 151 zł
Źródło próbki
CPV 14212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
174 150 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
455 301 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto i Gmina Jabłonowo Pomorskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jabłonowo Pomorskie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 14212200-2 (Kruszywo). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.