Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bieżuniu

Zamawiający Gmina Bieżuń (Bieżuń, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bieżuniu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina BieżuńBieżuń, Mazowieckie (powiat Żuromiński →)opublikowano 19 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 320 000 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Bieżuń

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130377913

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Warszawska 2

1.4.2.)Miejscowość

Bieżuń

1.4.3.)Kod pocztowy

09-320

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.4.7.)Numer telefonu

+48236578056

1.4.8.)Numer faksu

+48236578039

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

umig@biezun.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.biezun.nv.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a35241ca-25c3-4947-837e-fb86490e55a0

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00541142

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00337762

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bieżuniu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1 Przedmiotem zamówienia jest Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bieżuniu na działkach nr ewid. 1733/12 oraz 599 ( ul. Chabrowa i Lawendowa) W zakres robót wchodzi

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z rur PCV SN8 śr. 200 mm o długości - ul. Chabrowa 141 m - ul. Lawendowa 155 m 3.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w projekcie budowlanym, szczegółowej specyfikacji technicznej (załączniki nr 11 do SWZ i nr 12 do SWZ) i przedmiarze robót (załącznik nr 10 do SWZ) – udostępnionym jedynie poglądowo. Wykonawca winien obliczyć wartość robót na podstawie załączonego projektu budowlanego. Załączony przedmiar robót jest materiałem pomocniczym do wyliczenia ceny ryczałtowej oferty, a ewentualne nieujęte w nim elementy robót wynikające z projektu nie mogą stanowić podstawy do żądania przez Wykonawcę dodatkowego wynagrodzenia. 3.3 Roboty będące przedmiotem umowy należy wykonać z należytą starannością zgodnie z przedmiarem robót, projektem, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót obowiązującymi przepisami, normami oraz zasadami współczesnej wiedzy technicznej i uzgodnieniami dokonanymi w trakcie realizacji robót. 3.4 Materiały stosowane przez Wykonawcę podczas realizacji przedmiotu zamówienia powinny być fabrycznie nowe i odpowiadać co do jakości wymogom wyrobów dopuszczonych do stosowania w budownictwie zgodnie z ustawą Prawo budowlane oraz posiadać odpowiednie atesty i certyfikaty. 3.5 Wymagany minimalny okres gwarancji na wykonane roboty budowlane wynosi 36 miesięcy. Uwaga wymagany okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert. Okres rękojmi równy jest okresowi gwarancji. 3.6 Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia na własny koszt bezpiecznych warunków ruchu drogowego i pieszego w rejonie prowadzonych robót objętych umową i wykonać na własny koszt czasową organizację ruchu „na czas budowy” którą należy uzgodnić z Burmistrzem Miasta i Gminy Bieżuń. 3.7 Ponadto koszt pełnej obsługi geodezyjnej związanej z realizacją zamówienia oraz wykonania inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej - po stronie wykonawcy. 3.8 Jeżeli w trakcie wykonywania robót wystąpi kolizja z istniejącą infrastrukturą techniczną to po wykonaniu robót należy przywrócić stan pierwotny.

3.9.)Główny kod CPV

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-02

4.2.)Okres realizacji zamówienia

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład Usług Melioracyjnych i Geodezyjnych Piotr Rojek

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8781003367

4.3.3.)Ulica

Drwęcka

4.3.4.)Miejscowość

Golub-Dobrzyń

4.3.5.)Kod pocztowy

87-400

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

182040,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00403227/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-06

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

182040,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45232410-9Roboty w zakresie kanalizacji ściek…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
320 000 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
223 629 zł1 849 057 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 625 428 zł
Źródło próbki
CPV 45232· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
223 629 zł
Mediana
320 000 zł
Górny kwartyl
1 849 057 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bieżuń prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bieżuń.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45232410-9 (Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.