Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wyposażenie pracowni logistycznej w System treningowy do symulacji procesów magazynowych, sterujący procesami kompletacji i sortowania w ramach projektu pn. „Logistyk i architekt krajobrazu w ZSOT

Zamawiający Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych (Lubliniec, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wyposażenie pracowni logistycznej w System treningowy do symulacji procesów magazynowych,…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych

1.2.)Oddział zamawiającego

ZSO-T Lubliniec

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000198367

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ks. płk. Jana Szymały 3

1.4.2.)Miejscowość

Lubliniec

1.4.3.)Kod pocztowy

42-700

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zsot.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zsot.lubliniec.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2e0de1be-8746-4ca0-8cd3-5f722e08f186

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00539457

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00429422

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

„Logistyk i architekt krajobrazu w Zespole Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych w Lublińcu - wiedza i umiejętności dla przyszłości” nr FESL.06.03-IZ.01-0CA1/24 dofinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Wyposażenie pracowni logistycznej w System treningowy do symulacji procesów magazynowych,
sterujący procesami kompletacji i sortowania w ramach projektu pn. „Logistyk i architekt krajobrazu w ZSOT

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wyposażenie pracowni logistycznej w System treningowy do symulacji procesów magazynowych, sterujący procesami kompletacji i sortowania w ramach projektu szczegółowy OPZ zawiera załącznik nr 1 do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

42965100-9 - System zarządzania magazynami

3.10.)Dodatkowy kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

34152000-7 - Symulatory szkoleniowe

30121420-3 - Nadajniki cyfrowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

14 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Luca Logistic Solutions Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7542984373

4.3.3.)Ulica

Mikołajczyka 16

4.3.4.)Miejscowość

Opole

4.3.5.)Kod pocztowy

45-271

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

262975,23 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00470157/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-17

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

262975,23 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubliniec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42965100-9 (System zarządzania magazynami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.