Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
262 975 zł
Umowa zawarta
8 października 2025
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Przedłużenie okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wyposażenie pracowni logistycznej w System treningowy do symulacji procesów magazynowych, sterujący procesami kompletacji i sortowania w ramach projektu pn. „Logistyk i architekt krajobrazu w ZSOT

Zamawiający Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych (Lubliniec, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wyposażenie pracowni logistycznej w System treningowy do symulacji procesów magazynowych,…”, wybierając ofertę wykonawcy Luca Logistic Solutions Sp. z o.o. Wartość umowy: 262 975 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
262 975 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Luca Logistic Solutions Sp. z o.o. (Opole), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 262 975,23 zł (umowę zawarto 8 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych

1.3.)Oddział zamawiającego

ZSO-T Lubliniec

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000198367

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ks. płk. Jana Szymały 3

1.5.2.)Miejscowość

Lubliniec

1.5.3.)Kod pocztowy

42-700

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zsot.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zsot.lubliniec.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2e0de1be-8746-4ca0-8cd3-5f722e08f186

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wyposażenie pracowni logistycznej w System treningowy do symulacji procesów magazynowych,
sterujący procesami kompletacji i sortowania w ramach projektu pn. „Logistyk i architekt krajobrazu w ZSOT

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2e0de1be-8746-4ca0-8cd3-5f722e08f186

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00470157

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Logistyk i architekt krajobrazu w Zespole Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych w Lublińcu - wiedza i umiejętności dla przyszłości” nr FESL.06.03-IZ.01-0CA1/24 dofinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00429422

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSOT.26.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

263000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wyposażenie pracowni logistycznej w System treningowy do symulacji procesów magazynowych, sterujący procesami kompletacji i sortowania w ramach projektu szczegółowy OPZ zawiera załącznik nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

42965100-9 - System zarządzania magazynami

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

34152000-7 - Symulatory szkoleniowe

30121420-3 - Nadajniki cyfrowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

262975,23 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

262975,23 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Luca Logistic Solutions Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7542984373

7.3.3)Ulica

Mikołajczyka 16

7.3.4)Miejscowość

Opole

7.3.5)Kod pocztowy

45-271

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

262975,23 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

42965100-9System zarządzania magazynami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubliniec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 262 975 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42965100-9 (System zarządzania magazynami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Luca Logistic Solutions Sp. z o.o. (Opole). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.