Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
163 296 zł
Umowa zawarta
28 października 2025
Okres realizacji
do 30 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 15 520 zł – 168 480 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 952% od najtańszej złożonej
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zbieranie, transport oraz unieszkodliwianie odpadów zawierających azbest, z gospodarstw rolnych i innych nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Kołbiel”

Zamawiający Gmina Kołbiel (Kołbiel, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zbieranie, transport oraz unieszkodliwianie odpadów zawierających azbest, z gospodarstw…”, wybierając ofertę wykonawcy HUBER Wieczorek Hubert. Wartość umowy: 163 296 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina KołbielKołbiel, Mazowieckie (powiat Otwocki →)opublikowano 17 listopada 2025
Wartość umowy
163 296 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HUBER Wieczorek Hubert (Góra Puławska).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 163 296,00 zł (umowę zawarto 28 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 15 520,00 zł do 168 480,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail