Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
18 797 756 zł
Umowa zawarta
14 listopada 2025
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 18 797 756 zł – 35 543 909 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa i rozbudowa istniejącego budynku z przeznaczeniem na szkołę podstawową w miejscowości Szczodre

Zamawiający Gmina Długołęka (Długołęka, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa i rozbudowa istniejącego budynku z przeznaczeniem na szkołę podstawową w…”, wybierając ofertę wykonawcy TURPIS NOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 18 797 756 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Gmina DługołękaDługołęka, Dolnośląskie (powiat Wrocławski →)opublikowano 17 listopada 2025
Wartość umowy
18 797 756 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TURPIS NOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Wrocław), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 18 797 755,67 zł (umowę zawarto 14 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 18 797 755,67 zł do 35 543 909,12 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail