Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy

„Bezpieczna Gmina Janowiec Wielkopolski - wzmacnianie odporności na zagrożenia cyfrowe.”

Zamawiający Gmina Janowiec Wielkopolski (Janowiec Wielkopolski, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Bezpieczna Gmina Janowiec Wielkopolski - wzmacnianie odporności na zagrożenia cyfrowe”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Data publikacji
opublikowano 14 listopada 2025

Status

Sprawozdanie z wykonania zawartej umowy. Nabór ofert w tym postępowaniu zakończył się wcześniej.

Zapis w Moich przetargach, bez maili.

Najważniejsze

Budżet
nie podano w ogłoszeniu · podobne zamówienia zwykle ok. 590 tys. zł
Konkurencja
średnio 2 oferty w oprogramowaniu w kujawsko-pomorskim · w 61% przetargów tylko jedna oferta (280 przetargów z 2 lat)
Realizacja
2025-11-13

Przebieg postępowania

  1. 12.09

    Publikacja

  2. 19.09

    Zmiana

  3. 24.09, 07:00

    Składanie ofert

  4. 16.10

    Wynik

  5. 14.11

    Wykonanie umowy

Podobne przetargi na maila

Nowe postępowania z tej branży w tym województwie i zmiany w nich, w dni robocze o 7:00. Bez rejestracji i hasła, rezygnacja jednym kliknięciem.

  • Oprogramowanie
  • woj. Kujawsko-Pomorskie

Wykonanie umowy

2025/BZP 00532972 · z 14 listopada 2025 · oryginał w BZP ↗

1

Zamawiający

1.1Nazwa zamawiającego

Gmina Janowiec Wielkopolski

1.3Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092351191

1.4Adres zamawiającego
1.4.1Ulica

Gnieźnieńska 3

1.4.2Miejscowość

Janowiec Wielkopolski

1.4.3Kod pocztowy

88-430

1.4.4Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5Kraj

Polska

1.4.6Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.4.7Numer telefonu

0523023034

1.4.8Numer faksu

brak

1.4.9Adres poczty elektronicznej

urzad@um-janowiecwlkp.pl

1.4.10Adres strony internetowej zamawiającego

https://samorzad.gov.pl/web/gmina-janowiec-wielkopolski

1.5Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

2

Informacje podstawowe

2.1Identyfikator postępowania

ocds-148610-6649b32d-e26c-42a2-9fb6-cbb939cbe2ef

2.2Numer ogłoszenia

2025/BZP 00532972

2.3Wersja ogłoszenia

01

2.4Data ogłoszenia

2025-11-14

3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

3.1Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00421416

3.3Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4Nazwa projektu lub programu

Projekt pn.: „Bezpieczna Gmina Janowiec Wielkopolski - wzmacnianie odporności na zagrożenia cyfrowe” realizowanego w ramach w ramach Programu- Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy(FERC), Priorytetu- II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działania- 2.2 Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, Funduszu- Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR).

3.5Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7Nazwa zamówienia

„Bezpieczna Gmina Janowiec Wielkopolski - wzmacnianie odporności na zagrożenia cyfrowe.”

3.8Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wdrożeniem i uruchomieniem oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej dla Gminy Janowiec Wielkopolski realizowanego w ramach projektu „Bezpieczna Gmina Janowiec Wielkopolski - wzmacnianie odporności na zagrożenia cyfrowe” realizowanego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”.
2. Część I zamówienia- Dostawa wraz z wdrożeniem i uruchomieniem oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej.
Przedmiot zamówienia opisany jest szczegółowo w załączniku nr 1A do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia.
3. Podwykonawstwo:
3.1. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy.
3.2. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za działanie lub zaniechania osób, którym powierzył lub za pomocą których wykonuje prace objęte przedmiotem zamówienia.
3.3. Wykonawca wskazuje w ofercie część zamówienia, którą zamierza powierzyć podwykonawcom, a także nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani.
3.4. Jeżeli zmiana albo rezygnacja z podwykonawcy dotyczy podmiotu, na którego zasoby Wykonawca powoływał się, na zasadach określonych w art. 118 ust. 1 ustawy Pzp, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, Wykonawca jest obowiązany wykazać Zamawiającemu, że
proponowany inny podwykonawca lub Wykonawca samodzielnie spełnia je w stopniu nie mniejszym niż podwykonawca, na którego zasoby Wykonawca powoływał się w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia.

3.9Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

3.10Dodatkowy kod CPV

30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

48760000-3 - Pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej

48200000-0 - Pakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetu

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

3.8Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Część II zamówienia- WZMACNIANIE BEZPIECZEŃSTWA STACJI ROBOCZEJ AXENCELNEVISION LUB RÓWNOWAŻNEJ.
Przedmiot zamówienia opisany jest szczegółowo w załączniku nr 1B do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia.
2. Podwykonawstwo:
2.1. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy.
2.2. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za działanie lub zaniechania osób, którym powierzył lub za pomocą których wykonuje prace objęte przedmiotem zamówienia.
2.3. Wykonawca wskazuje w ofercie część zamówienia, którą zamierza powierzyć podwykonawcom, a także nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani.
2.4. Jeżeli zmiana albo rezygnacja z podwykonawcy dotyczy podmiotu, na którego zasoby Wykonawca powoływał się, na zasadach określonych w art. 118 ust. 1 ustawy Pzp, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, Wykonawca jest obowiązany wykazać Zamawiającemu, że
proponowany inny podwykonawca lub Wykonawca samodzielnie spełnia je w stopniu nie mniejszym niż podwykonawca, na którego zasoby Wykonawca powoływał się w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia.
Przedmiot zamówienia opisany jest szczegółowo w załączniku nr 1B do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia.

3.9Główny kod CPV

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

3.10Dodatkowy kod CPV

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

80330000-6 - Usługi edukacji w zakresie bezpieczeństwa

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

4.1Data zawarcia umowy

2025-10-15

4.2Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Dotyczy Części I zamówienia: Perc Tech Sp. Z o.o.

4.3.2Krajowy Numer Identyfikacyjny

9731018700

4.3.3Ulica

A. Wysockiego 10

4.3.4Miejscowość

Nowy Kisielin

4.3.5Kod pocztowy

66-002

4.3.6Województwo

lubelskie

4.3.7Kraj

Polska

4.4Wartość umowy

410881,50 PLN

4.5Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00478238/01

5

Przebieg realizacji umowy

5.1Czy umowa została wykonana

Tak

5.2Termin wykonania umowy

2025-11-13

5.3Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4Informacje o zmianach umowy
5.4.1Liczba zmian

0

5.5Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

410881,50 PLN

5.6Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

6

Informacje dodatkowe

Dotyczy części II zamówienia
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni
4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Softil S.c M. Kozakiewicz, A. Pajdowska.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522590803
4.3.3.) Ulica: Derdowskiego 8/17
4.3.4.) Miejscowość: Szczecin
4.3.5.) Kod pocztowy: 71-178
4.3.6.) Województwo: zachodnio- pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 7195.50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00478238/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-10-22
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 7195.50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet takich zamówień, podobne postępowania, historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet takich zamówień

48820000-2•Serwery
Wszystkie przetargi w tej kategorii

Połowa podobnych przetargów ma budżet poniżej 590 tys. zł

Podobne przetargi z ostatnich 12 miesięcy (66 ogłoszeń) miały zwykle budżet od 240 tys. zł do 2,5 mln zł.

zwykle100 tys.1 mln10 mln zł
zwykle100 tys.1 mln10 mln zł
Skąd te liczby?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokładne kwartyle: dolny 241 470 zł, mediana 590 295 zł, górny 2 485 388 zł. Rozstęp międzykwartylowy: 2 243 918 zł.

Dopasowanie kodu CPV: dokładne dopasowanie (8 cyfr), CPV 48820000.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Widzisz błąd w danych? Zgłoś go · Rejestr poprawek · Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Janowiec Wielkopolski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Janowiec Wielkopolski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48820000-2 (Serwery). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
BZP