Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o dopuszczalnej masie całkowitej do 40t wyposażonego w zabudowę tylnozsypową i światła ostrzegawcze do pracy na drodze

Zamawiający Miejski Zarząd Dróg i Mostów (Jaworzno, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o dopuszczalnej masie całkowitej do 40t…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg i MostówJaworzno, Śląskieopublikowano 14 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miejski Zarząd Dróg i Mostów

1.2.)Oddział zamawiającego

Sekcja Administracyjna

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 240268900

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Krakowska 9

1.4.2.)Miejscowość

Jaworzno

1.4.3.)Kod pocztowy

43-600

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@mzdim.jaworzno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzdim.jaworzno.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-171c7a27-e261-420a-86fd-bbc0eaedbe92

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00532022

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00449489

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o dopuszczalnej masie całkowitej do 40t wyposażonego w zabudowę tylnozsypową i światła ostrzegawcze do pracy na drodze

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o dopuszczalnej masie całkowitej do 40t wyposażonego w zabudowę tylnozsypową i światła ostrzegawcze do pracy na drodze”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do umowy.
3. Oferowany przez Wykonawcę pojazd powinien być w pełni sprawny i spełniać wymagania techniczne, jakościowe i użytkowe określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
4. Pojazd powinien posiadać komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji przez Zamawiającego.
5. Przyjęcie przedmiotu zamówienia nastąpi w drodze podpisania przez przedstawicieli stron protokołu zdawczo – odbiorczego sporządzonego przez Zamawiającego.
6. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na dostarczony samochód na okres min 24 miesięcy liczony od daty rejestracji.

3.9.)Główny kod CPV

34134000-5 - Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-11-04

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

AUTO FIKO Sp. z o.o

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6322022476

4.3.3.)Ulica

Niemcewicza 2A

4.3.4.)Miejscowość

Jaworzno

4.3.5.)Kod pocztowy

43-600

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

636814,05 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00508716/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-04

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

636814,05 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34134000-5Ciężarówki z platformami płaskimi i…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Zarząd Dróg i Mostów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jaworzno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34134000-5 (Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.