Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

,,Zakup kruszywa do budowy drogi w Leśnictwie Płociczno nr L12160010 (II tura)”

Zamawiający Nadleśnictwo Skrwilno (Skrwilno, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „,,Zakup kruszywa do budowy drogi w Leśnictwie Płociczno nr L12160010 (II tura)””. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Nadleśnictwo SkrwilnoSkrwilno, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 13 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 243 528 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

NADLEŚNICTWO SKRWILNO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910507861

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Leśna 5

1.4.2.)Miejscowość

Skrwilno

1.4.3.)Kod pocztowy

87-510

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.skrwilno@torun.lasy.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

skrwilno.torun.lasy.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-86ef0328-61e6-4b2a-b06c-8b0ce4646c00

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00530541

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00374186

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

,,Zakup kruszywa do budowy drogi w Leśnictwie Płociczno nr L12160010 (II tura)”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup kruszywa wraz z jego dostawą do budowy drogi w Leśnictwie Płociczno w Nadleśnictwie Skrwilno.
2. Zamówienie polegać będzie na dostarczeniu określonego kruszywa bezpośrednio na wskazaną przez Zamawiającego drogę leśną przy użyciu samochodów samowyładowczych.
Kruszywo nie może zawierać:
• zanieczyszczeń: organicznych, plastiku itp.
• elementów szkodliwych dla środowiska (np. azbest, popioły itp.),
• elementów niebezpiecznych dla użytkowników dróg (metale, drut, gwoździe, szkło itp.)

Część nr 2 – Dostawa kruszywa do inwestycji drogowej - kruszywo betonowe.
Kruszywo betonowe łamane o uziarnieniu ciągłym do zastosowania w warstwie podbudowy zasadniczej
ilość ton - 2398
14. Zamawiający wymaga, aby dostarczane kruszywo było przygotowane przez Wykonawcę zgodnie z obowiązującymi normami (w tym m.in. PN-EN 13242, lub równoważne)
Wymagania w zakresie kruszywa określone zostały w pkt. 3.1.5 SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

14212200-2 - Kruszywo

3.10.)Dodatkowy kod CPV

14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Marcin Sadowski

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Justyna Marczak

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8921483167

4.3.3.)Ulica

Strzygi, nr 125,

4.3.4.)Miejscowość

Strzygi

4.3.5.)Kod pocztowy

87-340

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

162224,70 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00462635/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-06

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

162768,61 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

14212200-2Kruszywo
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
243 528 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
174 150 zł455 301 zł
Rozstęp międzykwartylowy
281 151 zł
Źródło próbki
CPV 14212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
174 150 zł
Mediana
243 528 zł
Górny kwartyl
455 301 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Skrwilno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skrwilno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 14212200-2 (Kruszywo). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.