Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

PGP/01/05/2025 - Przegląd turbosprężarek i prądnic.

Zamawiający Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo" (Swarzewo, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „PGP/01/05/2025 - Przegląd turbosprężarek i prądnic”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo"Swarzewo, Pomorskie (powiat Pucki →)opublikowano 12 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo"

1.2.)Oddział zamawiającego

Zamawiający

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000888037

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Władysławowska 84

1.4.2.)Miejscowość

Swarzewo

1.4.3.)Kod pocztowy

84-100

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.4.7.)Numer telefonu

600872912

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@sws-swarzewo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.sws-swarzewo.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka Wodno - Ściekowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-81bdbf57-3422-4bee-9e15-3eb1e33adadb

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00526883

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00255986

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

PGP/01/05/2025 - Przegląd turbosprężarek i prądnic.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PGP/01/05/2025 - Przegląd turbosprężarek i prądnic.

3.9.)Główny kod CPV

45315200-0 - Roboty w zakresie turbin

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

1 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Elteco Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6751570936

4.3.3.)Ulica

Pijarów 5

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

31-466

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

243540 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00301406/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-16

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

243540 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45315200-0Roboty w zakresie turbin
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Swarzewo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45315200-0 (Roboty w zakresie turbin). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.