Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa części zbiornika retencyjnego położonego na działce nr 6026/26 w miejscowości Grębów.

Zamawiający Gmina Grębów (Grębów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa części zbiornika retencyjnego położonego na działce nr 6026/26 w miejscowości…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GrębówGrębów, Podkarpackie (powiat Tarnobrzeski →)opublikowano 12 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA GRĘBÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409175

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek1

1.4.2.)Miejscowość

Grębów

1.4.3.)Kod pocztowy

39-410

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@grebow.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.grebow.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-06502888-6f41-4453-8f08-9c5aca39059d

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00526628

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00376854

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt realizowany z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Inwestycja: B3.3.1 Inwestycje W Zwiększanie Potencjału Zrównoważonej Gospodarki Wodnej Na Obszarach Wiejskich

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa części zbiornika retencyjnego położonego na działce nr 6026/26 w miejscowości Grębów.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Przebudowa części zbiornika retencyjnego położonego na działce nr 6026/26 w miejscowości Grębów”. Projekt zakłada przebudowy istniejącego zbiornika retencyjnego poprzez zmiany parametrów technicznych - częściowe odmulenie, pogłębienie oraz nadanie jednolitego nachylenia skarp. Obecna linia brzegowa nie ulegnie zmianie.
Zakres robot przewiduje mechaniczny wykop gruntu na odkład a następnie po odsączeniu odwoź urobku w miejsce wskazane przez Inwestora. Projektowane nachylenie skarp 1:2 pozostawione bez obsiewu. Zasilanie zbiornika - wyłącznie z wód gruntowych oraz wód opadowych i roztopowych.
Istniejące parametry zbiornika:
-powierzchnia całkowita Fe= 12 733 m2,
-średnia głębokość h = 0.8 m,

Projektowane parametry zbiornika:
-powierzchnia całkowita Fe= 12 733 m2,
-powierzchnia zbiornika objęta robotami - 4980 m2,
-docelowa głębokość obszaru objętego robotami h = 2,0 m,
-nachylenie skarp 1:2
-kubatura robot ziemnych - 5 100 m3,

Zbiornik wodny retencyjny, kopany o parametrach: kształt nieregularny o wymiarach ca. 338 x 45 m. Zbiornik w całości znajduje się na działce Inwestora. Zakres robot przewiduje mechaniczny wykop gruntu na odkład a następnie po odsączeniu odwoź urobku w miejsce wskazane przez Inwestora. Projektowane nachylenie skarp 1:2 pozostawione bez obsiewu. Zasilanie zbiornika - wyłącznie z wód gruntowych oraz wód opadowych i roztopowych.
Zakres prac obejmuje przede wszystkim: roboty pomiarowe, roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi 0.60 m3 w ziemi kat. I-III uprzednio zmagazynowanej w hałdach z transportem urobku samochodami samowyładowczymi na odległość do 1 km – 3 570 m3, wykopy oraz przekopy wykonywane koparkami zgarniakowymi 0.60 m3 na odkład w gruncie kat. III (podłoże mokre wymagające użycia materaców) - 5 100 m3, mechaniczne plantowanie terenu spycharkami gąsienicowymi o mocy 55 kW (75KM) w gruncie kat. III – rozplantowanie ziemi wywiezionej warstwa 30 cm bez ręcznego wyrównania – 1071 m2.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

45 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MASZYNY BUDOWLANE Janusz Dziewit

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690558667

4.3.3.)Ulica

Pluty 28

4.3.4.)Miejscowość

Tuszów Narodowy

4.3.5.)Kod pocztowy

39-332

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

135060,15 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00447093/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-09

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

135060,15 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Grębów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grębów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.