ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego w ramach projektu Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w gminie Wróblew w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

Zamawiający Gmina Wróblew (Wróblew, Łódzkie) prowadził postępowanie „Dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego w ramach projektu Zwiększenie…”. Termin składania ofert minął 20 listopada 2025, 09:00. Wadium: 2500 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WróblewWróblew, Łódzkie (powiat Wieluński →)opublikowano 12 listopada 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 405 410 zł
Wadium
2500 zł
Termin składania ofert
20 listopada 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji na serwery40%Okres gwarancji na agregat prądotwórczy40%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji na serwery 40%, Okres gwarancji na agregat prądotwórczy 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego w ramach projektu Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w gminie Wróblew w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd.

  • 3

    RyzykoWadium: 2 500,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail