Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
707 703 zł
Umowa zawarta
24 października 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%System śledzenia przesyłek rejestrowanych w obrocie krajowym40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ŚWIADCZENIE USŁUG POCZTOWYCH W OBROCIE KRAJOWYM I ZAGRANICZNYM, Z WYSZCZEGÓLNIENIEM PRZESYŁEK REJESTROWANYCH I NIEREJESTROWANYCH DLA URZĘDU MIEJSKIEGO W PSZCZYNIE W LATACH 2026-2027

Zamawiający Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie (Pszczyna, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „ŚWIADCZENIE USŁUG POCZTOWYCH W OBROCIE KRAJOWYM I ZAGRANICZNYM, Z WYSZCZEGÓLNIENIEM…”, wybierając ofertę wykonawcy POCZTA POLSKA S.A.,. Wartość umowy: 707 703 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
707 703 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,2 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy POCZTA POLSKA S.A. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 707 702,65 zł (umowę zawarto 24 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail