Realizacja projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, pt. „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa Gminy Nakło nad Notecią”.
Zamawiający Gmina Nakło nad Notecią (Nakło Nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Realizacja projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, pt. Podniesienie poziomu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 482 200 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=134, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
22 sierpnia 2025
Termin ofert: 4 września 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
25 sierpnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
10 września 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 września 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
07 listopada 2025
- Wynik: wybrano wykonawcę
24 listopada 2025
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
16 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje o wykonaniu umowy
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Nakło nad Notecią |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 092350895 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Ks. P. Skargi 7 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Nakło nad Notecią |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 89-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL617 - Inowrocławski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 523867901 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 523867902 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@umig.naklo.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.gmina-naklo.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-f3d9ac28-bb11-497f-9397-ecf0feec11ad |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00522245 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-11-07 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00387187 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | 9. Zamówienie finansowane jest w związku z realizacją przez Gminę Nakło nad Notecią projektu Grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”. Umowa o powierzenie grantu o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/2042/FERC.02.02-CS.01-001/23/24 pt. „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa Gminy Nakło nad Notecią”. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Realizacja projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, pt. „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa Gminy Nakło nad Notecią”. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 72253000-3 - Usługi pomocy komputerowej i podobne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-09-16 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 30 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Polestar IT Solutions Patryk Zatorski |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8792482710 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Kolonijna 16C1 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Niemcz |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 86-032 |
| 4.3.6.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 29520,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00416516/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-09-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 29520 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).