Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
173 160 zł
Umowa zawarta
8 października 2025
Okres realizacji
od 1 października 2025 do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 173 160 zł – 186 480 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowe świadczenie usług ratownictwa wodnego oraz usług pierwszej pomocy przedmedycznej na obiekcie krytej pływalni Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach ul. Bogucicka 3b, 40-226 Katowice

Zamawiający Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowe świadczenie usług ratownictwa wodnego oraz usług pierwszej pomocy…”, wybierając ofertę wykonawcy Stowarzyszenie Wodnik - Ratownictwo Wodne. Wartość umowy: 173 160 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Uniwersytet Ekonomiczny w KatowicachKatowice, Śląskieopublikowano 6 listopada 2025
Wartość umowy
173 160 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Stowarzyszenie Wodnik - Ratownictwo Wodne (Zakrzew), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 173 160,00 zł (umowę zawarto 8 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 173 160,00 zł do 186 480,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 października 2025 r. do 30 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail