Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remont amfiteatru w Kroczycach w ramach projektu pn.: „Nowy wymiar kulturalnej integracji lokalnych środowisk artystycznych Gminy Kroczyce”

Zamawiający Gmina Kroczyce (Kroczyce, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont amfiteatru w Kroczycach w ramach projektu pn.: Nowy wymiar kulturalnej integracji…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KroczyceKroczyce, Śląskieopublikowano 6 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA KROCZYCE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 151398729

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

BATALIONÓW CHŁOPSKICH 29

1.4.2.)Miejscowość

Kroczyce

1.4.3.)Kod pocztowy

42-425

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.4.7.)Numer telefonu

034 315 21 51 - 55

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@kroczyce.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kroczyce.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a30b5ecb-4a08-4f92-9709-206c12120107

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00519908

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-06

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00180911

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt pn.: „Nowy wymiar kulturalnej integracji lokalnych środowisk artystycznych Gminy Kroczyce” w ramachProgramu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027; Priorytet FESL.09 „Fundusze Europejskie na rozwój terytorialny”; Działanie FESL.09.01 „Zwiększenie roli kultury i turystyki w rozwoju subregionalnym - ZIT”.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remont amfiteatru w Kroczycach w ramach projektu pn.: „Nowy wymiar kulturalnej integracji lokalnych środowisk artystycznych Gminy Kroczyce”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont amfiteatru w Kroczycach w ramach projektu pn.: „Nowy wymiar kulturalnej integracji lokalnych środowisk artystycznych Gminy Kroczyce”.
W ramach zamówienia przewidziano remont amfiteatru wraz z dostosowaniem amfiteatru do potrzeb osób z niepełnosprawnościami - w tym dostosowanie wejścia, dostawę rampy przenośnej umożliwiającej wejście na scenę oraz dostosowanie łazienki do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
Budynek amfiteatru zlokalizowany jest na działce ewid. nr 2137 i jest użytkowany, jako scena do organizowania imprez, koncertów i pokazów oraz budynek zaplecza dla aktorów, muzyków i pracowników obsługi imprez.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
- ocieplenie budynku zaplecza scenicznego i wykonanie nowej warstwy tynku zewnętrznego,
- roboty zewnętrzne związane z wymianą rynien, przełożeniem kamery, oświetlenia, wymianą obróbek blacharskich itp.,
- wymiana parapetów, stolarki okiennej i drzwiowej,
- remont pomieszczenia sanitarnego – łazienki - z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych,
- przerobienie instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz wykonanie robót wykończeniowych,
- remont pomieszczeń, będących zapleczem sceny w zakresie ścian, posadzek i sufitów,
- naprawa cokołu sceny i zejścia ze sceny,
- zabezpieczenie ścian bocznych sceny poprzez wymianę istniejących osłon z tworzywa na płyty warstwowe,
- dostosowanie wejścia do obiektu dla osób niepełnosprawnych poprzez wykonanie podjazdu z kostki brukowej wraz z niezbędnymi barierkami,
- dostawę i montaż przenośnej rampy podjazdowej dla osób niepełnosprawnych umożliwiającej wejście na scenę
- wymianę posadzki na scenie ,
- dostawę czarnej maty scenicznej rozkładanej o gr. min. 3 mm (100m2) – bez montowania do podłoża,
- dostawę i montaż bramy na scenie – wzór do uzgodnienia z Zamawiającym.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-19

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

RAK INVEST TOMASZ RAK

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5771890336

4.3.3.)Ulica

ul. Leśna 37

4.3.4.)Miejscowość

Myszków

4.3.5.)Kod pocztowy

42-300

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

363957 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00236910/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-17

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

363957 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kroczyce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kroczyce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.