Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
235 668 zł
Umowa zawarta
5 listopada 2025
Okres realizacji
45 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 235 668 zł – 252 150 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa ciągu pieszego w drodze gminnej nr 380816W – I etap

Zamawiający Gmina Teresin (Teresin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa ciągu pieszego w drodze gminnej nr 380816W – I etap”, wybierając ofertę wykonawcy Janusz Pych przedsiębiorca prowadzący działalność pod firmą Zakład Usług Remontowo – Budowlanych Janusz Pych. Wartość umowy: 235 668 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina TeresinTeresin, Mazowieckieopublikowano 6 listopada 2025
Wartość umowy
235 668 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Janusz Pych przedsiębiorca prowadzący działalność pod firmą Zakład Usług Remontowo – Budowlanych Janusz Pych (Brzozów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 235 668,00 zł (umowę zawarto 5 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 235 668,00 zł do 252 150,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 45 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail