Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Poprawa funkcjonowania systemu zaopatrzenia w wodę obiektów na terenie gminy Stoczek

Zamawiający Gmina Stoczek (Stoczek, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Poprawa funkcjonowania systemu zaopatrzenia w wodę obiektów na terenie gminy Stoczek”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina StoczekStoczek, Mazowieckieopublikowano 5 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Stoczek

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582144

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kosowska

1.4.2.)Miejscowość

Stoczek

1.4.3.)Kod pocztowy

07-104

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zpi@stoczek.net.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.stoczek.net.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fc60950d-77bf-4e4c-bb8d-e46d3697c1c4

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00517889

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00210127

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Poprawa funkcjonowania systemu zaopatrzenia w wodę obiektów na terenie gminy Stoczek

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia publicznego jest budowa sieci wodociągowej oraz budowa kontenerowej pompowni wodociągowej wraz ze zbiornikiem wyrównawczym w ramach zadania pn. „Poprawa funkcjonowania systemu zaopatrzenia w wodę obiektów na terenie gminy Stoczek”.
W ramach ww. zadania przewiduje się następujący zakres prac:
1) budowę sieci wodociągowej łączącej miejscowości Stoczek i Miednik o długości około 3750m;
2) budowę budynku pompowni wraz z wyposażeniem technologicznym;
3) budowę nadziemnego zbiornika żelbetowego o pojemności 150 m3 wraz z wyposażeniem technologicznym;
4) zagospodarowanie terenu pompowni wodociągowej.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ, na którą składa się: dokumentacja projektowa (projekt budowlany wraz z informacją dot. bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, projekt techniczny, a także pomocniczo przedmiar robót, który nie stanowi podstawy do ustalenia wysokości wynagrodzenia w związku z przyjęciem wynagrodzenia ryczałtowego) oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.

3.9.)Główny kod CPV

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-09-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

BUDOINSTAL Piotr Kryszczuk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8231625098

4.3.3.)Ulica

Elizy Orzeszkowej 37

4.3.4.)Miejscowość

Węgrów

4.3.5.)Kod pocztowy

07-100

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1940940,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00259531/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-04

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Na podstawie art. 455 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.) oraz § 11 ust. 2 pkt. 2 lit. b umowy nr ZPI.272.3.2025 z dnia 03.06.2025r. dot. realizacji zadania pn.: „Poprawa funkcjonowania systemu zaopatrzenia w wodę obiektów na terenie gminy Stoczek”, na wniosek Wykonawcy, z powodu niemożliwości dotrzymania terminu zakończenia realizacji zadania wynikającej
z przedłużających się formalności w PGE Dystrybucja S.A., w przedmiotowej umowie dokonano zmiany terminu wykonania przedmiotu umowy

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmiana terminu zakończenia realizacji robót budowlanych z dnia 30 września 2025r. na 10 listopada 2025r.

5.4.6.)Wartość zmiany

0,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1940940,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stoczek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stoczek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45332000-3 (Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.