Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
302 900 zł
Umowa zawarta
30 października 2025
Okres realizacji
40 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 302 900 zł – 412 050 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na całość przedmiotu zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa ogrodzenia przy Szkole Podstawowej nr 1 w Węgrowie w ramach zadania "Budowa sali gimnastycznej z zapleczem wraz z urządzeniami towarzyszącymi przy Szkole Podstawowej nr 1 w Węgrowie"

Zamawiający Miasto Węgrów (Węgrów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa ogrodzenia przy Szkole Podstawowej nr 1 w Węgrowie w ramach zadania "Budowa sali…”, wybierając ofertę wykonawcy CELKAB IMPERIUM BIS Sp. z o.o.,. Wartość umowy: 302 900 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Miasto WęgrówWęgrów, Mazowieckie (powiat Węgrowski →)opublikowano 5 listopada 2025
Wartość umowy
302 900 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CELKAB IMPERIUM BIS Sp. z o.o. (Sobienie-Jeziory), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 302 899,80 zł (umowę zawarto 30 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 302 899,80 zł do 412 050,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 40 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail