Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
258 300 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    86 100 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    86 100 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    86 100 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na całość przedmiotu zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie programów funkcjonalno-użytkowych dla budynków użyteczności publicznej - 11 Listopada, Mickiewicza 4a, Kościuszki 16

Zamawiający Miasto Węgrów (Węgrów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie programów funkcjonalno-użytkowych dla budynków użyteczności publicznej - 11…”, wybierając ofertę wykonawcy Studio Budowlane ‘’UNITY” S.C. Małgorzata Tischner, Damian Cyrta. Łączna wartość umów: 258 300 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Miasto WęgrówWęgrów, Mazowieckie (powiat Węgrowski →)opublikowano 20 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
258 300 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 czerwca 2026

    Termin ofert: 1 lipca 2026 10:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Studio Budowlane ‘’UNITY” S.C. Małgorzata Tischner, Damian Cyrta za łącznie 258 300,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Węgrów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582233

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek Mariacki 16

1.5.2.)Miejscowość

Węgrów

1.5.3.)Kod pocztowy

07-100

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@wegrow.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.wegrow.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-04bfd713-cf36-40a4-94b1-5b6f252eb8fa

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie programów funkcjonalno-użytkowych dla budynków użyteczności publicznej - 11 Listopada, Mickiewicza 4a, Kościuszki 16

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-04bfd713-cf36-40a4-94b1-5b6f252eb8fa

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00399385

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00050990/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Opracowanie programów funkcjonalno-użytkowych dla budynków użyteczności publicznej - 11 Listopada, Mickiewicza 4a, Kościuszki 16

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00302173

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

FEiZP.271.1.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie programu funkcjonalno – użytkowego (PFU) dla budynku użyteczności publicznej przy ul. 11 go Listopada 1, 07 – 100 Węgrów
Budynek będzie pełnić dotychczasową funkcję, planowane miejsca schronienia będą w podpiwniczeniu a w czasie pokoju będą pełnić funkcję o charakterze placówki.

Przedmiotem opracowania jest opracowanie koncepcji programowo – przestrzennej wraz z programem funkcjonalno-użytkowym.

Szczegółowy zakres wyznaczają: Opis przedmiotu zamówienia: „Utworzenie doraźnego schronienia w budynku Przedszkola nr 2 w Węgrowie a w czasie pokoju pełniącego funkcję o charakterze działającej placówki”(stanowiący załącznik nr 1a do SWZ)

4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71319000-7 - Usługi biegłych

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

75220000-4 - Usługi w zakresie obrony

4.5.5.)Wartość części

73263,51 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie programu funkcjonalno – użytkowego (PFU) dla budynku użyteczności publicznej przy ul. Mickiewicza 4a, 07 – 100 Węgrów
Budynek będzie pełnić dotychczasową funkcję, planowane miejsca schronienia będą w podpiwniczeniu a w czasie pokoju będą pełnić funkcję o charakterze placówki.

Przedmiotem opracowania jest opracowanie koncepcji programowo – przestrzennej wraz z programem funkcjonalno-użytkowym.

Szczegółowy zakres wyznaczają: Opis przedmiotu zamówienia: „Utworzenie doraźnego schronienia w budynku Węgrowskiego Ośrodka Kultury w Węgrowie” a w czasie pokoju pełniącego funkcję o charakterze działającej placówki”(stanowiący załącznik nr 1b do SWZ)

4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71319000-7 - Usługi biegłych

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

75220000-4 - Usługi w zakresie obrony

4.5.5.)Wartość części

104611,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie programu funkcjonalno – użytkowego (PFU) dla budynku użyteczności publicznej przy ul. Kościuszki 16, 07 – 100 Węgrów
Budynek będzie pełnić dotychczasową funkcję, planowane miejsca schronienia będą w podpiwniczeniu a w czasie pokoju będą pełnić funkcję o charakterze placówki.

Przedmiotem opracowania jest opracowanie koncepcji programowo – przestrzennej wraz z programem funkcjonalno-użytkowym.

Szczegółowy zakres wyznaczają: Opis przedmiotu zamówienia: „Utworzenie doraźnego schronienia w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie a w czasie pokoju pełniącego funkcję o charakterze działającej placówki” (stanowiący załącznik nr 1c do SWZ)

Dotyczy wszystkich części zamówienia:
Wykonawca zobowiązany jest do zdobycia wszelkich informacji, które mogą być konieczne do przygotowania oferty. Wykonawca poniesie wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty.

Uwaga
Wykonawca jest zobowiązany do:
1. Przedłożenia harmonogramu czasowo – finansowego usługi (przed podpisaniem umowy, wg wzoru).

Zadanie dofinansowane przez Wojewodę Mazowieckiego środkami pochodzącymi z budżetu państwa zadań zleconych z Obszaru I i realizowanych z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej (Program OLiOC)

4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71319000-7 - Usługi biegłych

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

75220000-4 - Usługi w zakresie obrony

4.5.5.)Wartość części

86679,72 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

86100,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

119000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

86100,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Studio Budowlane ‘’UNITY” S.C. Małgorzata Tischner, Damian Cyrta

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Studio Budowlane ‘’UNITY” Małgorzata Tischner wspólnik spółki cywilnej, Studio Budowlane ‘’UNITY” Damian Cyrta wspólnik spółki cywilnej

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

522-268-57-39

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

86100,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

86100,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

108000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

86100,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Studio Budowlane ‘’UNITY” S.C. Małgorzata Tischner, Damian Cyrta

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Studio Budowlane ‘’UNITY” Małgorzata Tischner wspólnik spółki cywilnej, Studio Budowlane ‘’UNITY” Damian Cyrta wspólnik spółki cywilnej

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

522-268-57-39

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

86100,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

86100,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

99000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

86100,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Studio Budowlane ‘’UNITY” S.C. Małgorzata Tischner, Damian Cyrta

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: STUDIO BUDOWLANE "UNITY" MAŁGORZATA TISCHNER wspólnik spółki cywilnej,STUDIO BUDOWLANE "UNITY" DAMIAN CYRTA wspólnik spółki cywilnej

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

522-268-57-39

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

86100,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 281 zł
Próbka: 102 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 730 zł462 729 zł
Rozstęp międzykwartylowy
302 999 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 730 zł
Mediana
259 281 zł
Górny kwartyl
462 729 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Węgrów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Węgrów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 258 300 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Studio Budowlane ‘’UNITY” S.C. Małgorzata Tischner, Damian Cyrta (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.