Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
245 000 zł
Umowa zawarta
3 listopada 2025
Okres realizacji
do 28 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 245 000 zł – 368 508 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup szatni kontenerowych

Zamawiający Gmina Andrzejewo (Andrzejewo, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup szatni kontenerowych”, wybierając ofertę wykonawcy PPH DŁUGOSZ. Wartość umowy: 245 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina AndrzejewoAndrzejewo, Mazowieckieopublikowano 5 listopada 2025
Wartość umowy
245 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 września 2025

    Termin ofert: 6 października 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 listopada 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PPH DŁUGOSZ (Ownia), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 245 000,00 zł (umowę zawarto 3 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 245 000,00 zł do 368 508,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail