Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
994 740 zł
Umowa zawarta
4 listopada 2025
Okres realizacji
do 6 listopada 2028
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Generator NGO - przedłużenie świadczenia usług utrzymania, usług dodatkowych, usług rozwoju aplikacji

Zamawiający Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Generator NGO - przedłużenie świadczenia usług utrzymania, usług dodatkowych, usług…”, wybierając ofertę wykonawcy Codimi Mariusz Majer. Wartość umowy: 994 740 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Centrum Usług Informatycznych we WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 5 listopada 2025
Wartość umowy
994 740 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    11 lipca 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 listopada 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Codimi Mariusz Majer (Wrocław), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 994 740,00 zł (umowę zawarto 4 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 6 listopada 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 022287361

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Namysłowska 8

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-304

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

magdalena.anuszkiewicz@cui.wroclaw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.cui.wroclaw.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


informatyczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Generator NGO - przedłużenie świadczenia usług utrzymania, usług dodatkowych, usług rozwoju aplikacji

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a006c4c0-9513-455d-b2ad-763f86140cba

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00516401

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00087446/18/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.15 Generator NGO - przedłużenie świadczenia usług utrzymania, usług dodatkowych, usług rozwoju aplikacji

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00321183

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Oprogramowanie NGO Generator jest autorskim oprogramowaniem IT Consulting Mariusz Majer. Do wykonania usługi uprawniony jest wyłącznie dotychczasowy dostarczyciel usług serwisowych, będący jedynym autoryzowanym dystrybutorem produktów NGO Generator. Firma IT Consulting Mariusz Majer jest właścicielem autorskich praw majątkowych do systemu NGO Generator oraz posiada pełne prawo do dysponowania tym programem i prawa te nie są obciążone umownie ani ustawowo
na rzecz osób trzecich. Opieka nad systemem może być realizowana wyłącznie przez producenta z następujących przyczyn: - autor systemu nie udostępnia (zarówno odbiorcom systemu jak i postronnym firmom) specyfikacji struktury bazy danych, twórca systemu nie udostępnia kodów źródłowych aplikacji, co czyni jej naprawę oraz modyfikację przez firmę
postronną niemożliwą - jakakolwiek więc modyfikacja w systemie przez podmiot inny , niż producent systemu byłaby równoznaczna ze złamaniem
przepisów chroniących własność intelektualną.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CUI-ZZ.3200.17.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot umowy został podzielony na zamówienie podstawowe i realizowane w ramach prawa opcji.
1.Przedmiotem umowy, w ramach zamówienia podstawowego, jest świadczenie przez Wykonawcę usług utrzymania programu komputerowego NGO Generator oraz świadczenie usług dodatkowych, polegających na dostosowaniu wzorów ofert i sprawozdań, wynikających ze zmian przepisów ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (dalej „ustawa”), w okresie od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 07.11.2025 r. do dnia 05.05.2026 r.
2. Przedmiotem umowy objętym prawem opcji jest:
a) świadczenie przez Wykonawcę usług utrzymania programu komputerowego NGO Generator w okresie od dnia 06.05.2026 r. do dnia 06.11.2028 r., z zastrzeżeniem, że Zamawiający będzie realizował prawo opcji w systemie kwartalnym. Najpóźniej 14 dni przed upływem kwartału, Zamawiający jest uprawniony do zaniechania realizacji prawa opcji, w kolejnych kwartałach. W przypadku zaniechania realizacji prawa opcji, Zamawiający prześle do Wykonawcy Oświadczenie w formie elektronicznej z podpisem osoby uprawnionej do reprezentowania Zamawiającego. W przypadku braku przesłania Oświadczenia, o którym mowa w zdaniu poprzednim, realizacja prawa opcji, w następnym kwartale, zostanie wznowiona automatycznie. Zamawiający, po okresie zaniechania realizacji prawa opcji, może je ponownie wznowić przesyłając do Wykonawcy pisemne oświadczenie (w formie elektronicznej), na co najmniej 30 dni przed planowanym terminem wznowienia.
b) świadczenie usług rozwoju programu komputerowego NGO Generator w liczbie 1000 godzin, których efektem ma być wykonanie i wdrożenie u Zamawiającego modyfikacji programu komputerowego NGO Generator według zamówień składanych przez Zamawiającego w okresie od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 07.11.2025 r. do dnia 06.11.2028 r.,
c) świadczenie usług dodatkowych, polegających na dostosowaniu wzorów ofert i sprawozdań, wynikających ze zmian przepisów ustawy, w okresie od dnia 06.05.2026 r. do dnia 06.11.2028 r., na zasadach określonych w lit. a) powyżej.
d) udzielenie Zamawiającemu licencji na korzystanie ze stworzonych, na podstawie zamówień składanych przez Zamawiającego, w okresie od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 07.11.2025 r. do dnia 06.11.2028 r., i wdrożonych modyfikacji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakościowe, sposób realizacji znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym załącznik do Zaproszenia.

4.5.3.)Główny kod CPV

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

994740 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

994740 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

994740 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Codimi Mariusz Majer

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9161345720

7.3.3)Ulica

Polanowickiej 8R

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

51-180

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

994740 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-11-06

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72000000-5Usługi informatyczne: konsultacyjne…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 295 354 zł
Próbka: 67 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
395 918 zł3 098 041 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 702 123 zł
Źródło próbki
CPV 72000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
395 918 zł
Mediana
1 295 354 zł
Górny kwartyl
3 098 041 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 994 740 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72000000-5 (Usługi informatyczne: konsultacyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Codimi Mariusz Majer (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.