Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
457 741 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
do 30 września 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 457 741 zł – 501 776 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zapewnienie wsparcia na infrastrukturę HPE

Zamawiający Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zapewnienie wsparcia na infrastrukturę HPE”, wybierając ofertę wykonawcy AMG VISION Sp. z o.o. Wartość umowy: 457 741 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Centrum Usług Informatycznych we WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
457 741 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~1,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AMG VISION Sp. z o.o. (Rajszew), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 457 740,81 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 457 740,81 zł do 501 776,04 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail