ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Plac zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 33

Zamawiający Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) prowadził postępowanie „Plac zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 33”. Termin składania ofert minął 20 listopada 2025, 11:00. Wadium: 4600 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Dróg i Zieleni w GdyniGdynia, Pomorskieopublikowano 4 listopada 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 372 043 zł
Wadium
4600 zł
Termin składania ofert
20 listopada 2025, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres udzielonej gwarancji na wykonane roboty budowlane40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    04 listopada 2025

    Termin ofert: 20 listopada 2025 11:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    04 marca 2026

    3 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, okres udzielonej gwarancji na wykonane roboty budowlane 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Plac zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 33.

  • 3

    RyzykoWadium: 4 600,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail