Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
CYBER-TECH Piotr Nałęcz, Paweł Nałęcz, Andrzej Nałęcz Spółka cywilna· Regiminmała firma

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Piotr Nałęcz wspólnik spółki cywilnej CYBER-TECH, Paweł Nałęcz wspólnik spółki cywilnej CYBER-TECH, Andrzej Nałęcz wspólnik spółki cywilnej CYBER-TECH

Wartość umowy
1 438 977 zł
Umowa zawarta
30 października 2025
Okres realizacji
do 30 maja 2026
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 1 438 977 zł – 2 886 072 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa efektywności energetycznej i budowa OZE w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Gzy

Zamawiający Gmina Gzy (Gzy, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Poprawa efektywności energetycznej i budowa OZE w budynkach użyteczności publicznej na…”, wybierając ofertę wykonawcy CYBER-TECH Piotr Nałęcz, Paweł Nałęcz, Andrzej Nałęcz Spółka cywilna. Wartość umowy: 1 438 977 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina GzyGzy, Mazowieckie (powiat Pułtuski →)opublikowano 4 listopada 2025
Wartość umowy
1 438 977 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: CYBER-TECH Piotr Nałęcz, Paweł Nałęcz, Andrzej Nałęcz Spółka cywilna (Regimin), wspólnie z: Piotr Nałęcz wspólnik spółki cywilnej CYBER-TECH, Paweł Nałęcz wspólnik spółki cywilnej CYBER-TECH, Andrzej Nałęcz wspólnik spółki cywilnej CYBER-TECH.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 438 977,00 zł (umowę zawarto 30 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 1 438 977,00 zł do 2 886 072,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 maja 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Gzy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378114

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gzy 9

1.5.2.)Miejscowość

Gzy

1.5.3.)Kod pocztowy

06-126

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.7.)Numer telefonu

23 691 31 67

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@gminagzy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://uggzy.bip.org.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-42895553-6b76-4cd6-ba68-4cca4736aa60

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Poprawa efektywności energetycznej i budowa OZE w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Gzy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-42895553-6b76-4cd6-ba68-4cca4736aa60

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00513916

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Priorytet II: „Fundusze europejskie na zielony rozwój Mazwosza" Działanie 2.1: „Efektywność energetyczna" programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, zgodnie z umową nr FEMA.02.01-IP.01-05EB/24-00

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00398706

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IOŚ.271.1.8.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1438977 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej z terenu Gminy Gzy. Zakres prac obejmuje

montaż wysokotemperaturowej pompy ciepła powietrze-woda z funkcją chłodzenia, modernizację instalacji c.o., docieplenie stropodachu, montaż instalacji fotowoltaicznej, wymianę drzwi i okien, wymianę oświetlenia na LED. Zamówienie dotyczy trzech budynków: Urzędu Gminy Gzy, Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mistrzów Olimpijskich w Skaszewie Włościańskim, Świetlicy wiejskiej w Gzach. Szczegółowy opis zadań wynika bezpośrednio z audytów efektywności energetycznej – Załącznik nr 1a, audytów efektywności energii elektrycznej - Załącznik nr 1b oraz Programu Funkcjonalno-Użytkowego – Załącznik nr 1c oraz projektu umowy - Załącznik nr 2 do niniejszej SWZ. Inwestycję należy wykonać w formule „zaprojektuj i wybuduj” - należy wykonać kompleksową dokumentacje projektową dla każdego obiektu, a następnie po uzyskaniu decyzji o pozwoleniu na budowę/skutecznego zgłoszenia robót wykonać roboty budowlane oraz sprawować nadzór autorski nad całością inwestycji. Przedmiot zamówienia należy wykonać w dwóch etapach: Etap I – Wykonanie dokumentacji projektowej Etap II – Wykonanie robót budowalnych Wykonawca przystąpi do robót budowlanych po uzyskaniu akceptacji dokumentacji technicznej i uzyskaniu wszelkich pozwoleń i uzgodnień w zakresie realizowanej inwestycji. Zamawiający ustala, że wynagrodzenie Wykonawcy za całość przedmiotu zamówienia jest wynagrodzeniem ryczałtowym. Wynagrodzenie z tytułu dokumentacji projektowej nie może przekroczyć 10% wartości ceny ofertowej. Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej, ale zaleca zapoznanie się z sytuacją faktyczną w celu należytej staranności określenia ceny oferty.

4.5.3.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45321000-3 - Izolacja cieplna

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1438977 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2886072 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1438977 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
CYBER-TECH Piotr Nałęcz, Paweł Nałęcz, Andrzej Nałęcz Spółka cywilna

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Piotr Nałęcz wspólnik spółki cywilnej CYBER-TECH, Paweł Nałęcz wspólnik spółki cywilnej CYBER-TECH, Andrzej Nałęcz wspólnik spółki cywilnej CYBER-TECH

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

369172637

7.3.3)Ulica

Grzybowo 84

7.3.4)Miejscowość

Regimin

7.3.5)Kod pocztowy

06-461

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1438977 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-05-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 95 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
299 534 zł2 849 742 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 550 207 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
299 534 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 849 742 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gzy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gzy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 438 977 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CYBER-TECH Piotr Nałęcz, Paweł Nałęcz, Andrzej Nałęcz Spółka cywilna (Regimin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.